B010033
Trekingové hole Trail Sport 3 Black Diamond
Hole do každého počasí pro chůzi ve všech typech terénu.
Pevné hole vybavené systémem FlickLock pro spolehlivé a rychlé nastavení výšky hole.
Trekingová hůl Trail Sport 3 je všestranná hůl, která nabízí vynikající poměr mezi cenou a funkcemi.
• 3-sekční hliníkový teleskopický obušek
• Duální systém nastavení FlickLock
• Drážkovaná gumová rukojeť pro snížení vibrací
• Gumový nástavec pod rukojetí pro usnadnění uchopení na svazích
• Nylonový popruh na ruku
• Vyměnitelné hroty
• Opravené trekingové puky
Nastavitelná od 59 do 125 cm
Pár prodal

199 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 590 g (pár) |
| Střih | nastavitelné: 59-125 cm |
| Složená délka | 59 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | FlickLock |
| Rukojeť | drážkovaná guma s gumovým nástavcem pod rukojetí |
| řemínek na ruku | a nylon Vari-width |
| Směřovat | Vyměnitelná technická špička |
| Podložka | Trekingové puky se sníženým objemem |
Hůlky Trail Sport 3 Trekking Poles Black Diamond jsou velmi univerzální hole, které lze použít ve všech ročních obdobích.
Jsou robustní díky složení 100% hliníku.
Se dvěma systémy FlickLock je nastavení výšky holí podle typu terénu jednoduché a efektivní.
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
bâtons de rando
Bâtons robustes ; très bonne prise en main de la poignée. Sur le site on trouve tous les accessoires de rechange. Je remercie MG Affaires pour leur geste commercial. les batons que j'avais commandés n'étaient plus disponible, il m'a été proposé ce modèle pour le même prix.
Tres bien
Transaction tres rapide. Les batons sont par ailleurs ce que je cherchais pour de la randonnee. Site a recommander.