B011387
Ski Sticks Expedition 3P Whippet Black Diamond
Stâlpi de schi
Stick -ul de expediție cu diamante negre 3P este disponibil într -o versiune specifică de mâner care vă permite să remediați un accesorii de bici: Pic Whippet, Adaptor pentru cameră ...
Echipat cu un vârf, acest stick comPactul pliabil crește siguranța în schiul cu pantă abruptă.
Extensia de prindere a spumei de sub mâner oferă mai multă flexibilitate pentru poziționarea mâinii.
Sistemul de reglare a clapului Flicklock vă permite să reglați înălțimea stickului cu o strângere fiabilă.
Folosiți pomel cu margini drepte pentru a răzui gheața și zăpada acumulate pe schiuri.
• 3 STRANDS TELESCOPIC STICK (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• Bastonul robust are construcție din aluminiu
• Mânerul gata de bici, permițând să setați un accesoriu cu bici
• Mâner cu o extensie de spumă EVA
• Pommel cu margini drepte pentru a zgâria zăpada acumulată pe schiuri
• Vârf de balamale din cauciuc texturat pe mâner pentru a regla cu ușurință fixările
• Sistem de ajustare fiabilă și rapidă și rapidă (vârf de șurubelniță Ph3 integrat în catena inferioară)
• Sfat Crottal pentru a gestiona pantofii și pantofii punctual
• Dragonner atașat de un nod de lark, ușor de detașat
• Mașină de pulbere de 100 mm lățime pentru o strângere foarte bună
Mâner Whippet Ready compatibil cu mânerele Whippet Ready și accesoriile Ready: Whippet, Alpine Whippet, adaptor universal ¼-20 și Cort pentru distanță
Longueur réglable: 110-140 cm
Couleur: Desert Sage
Se vinde individual
Ideal pentru schi alpinism și splitboarding

500 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate:
| Material | aluminiu |
| Greutate | 438 g |
| A tăia | 100-140 cm |
| Lungime pliată | 64 cm |
| Numărul de fire | 3 |
| sistem de prindere | FlickLock® |
| Mâner | Mânerul confortabil de spumă cu o extensie de prindere a spumei EVA |
| Mașină de spălat | Puturi Coșuri cu praf 100 mm |
| Referinta producatorului | BD111618 |
Sistemul de reglare „FlickLock” (supapă):
Sistemul de reglare a dimensiunii FlickLock a fost proiectat având în vedere eficiența, compactitatea și ușurința de utilizare.
Ajustarea FlickLock este de top când vine vorba de stil rapid și ușurință.
Deoarece muntele necesită echipamente fiabile și rezistente, tehnologia FlickLock oferă ajustări sigure, rapide, simple și facilitează orele petrecute pe traseu.
Mașina de spălat de baschet cu pulbere: