B011387
Lyžařská expedice 3p whippet černý diamant
Lyžařské póly
Stiťka 3P Black Diamond Expedition je k dispozici ve specifické verzi rukojeti, která vám umožňuje opravit příslušenství Whippet: PIC Whippet, Adaptér fotoaparátu ...
Tato tyčinka je vybavena vrcholemSkládací smlouva zvyšuje bezpečnost při strmém lyžování na svahu.
Prodloužení pěny pod rukojetí nabízí větší flexibilitu pro umístění ruky.
Systém nastavení flicklock klapky umožňuje upravit výšku tyčinky se spolehlivým utahováním.
Použijte pommel s rovnými hranami k ošroubování ledu a sněhu nahromaděného na lyžích.
• 3 Strands Teleskopická hůl (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• Pevná hůl má hliníkovou konstrukci
• Rukojeť připravená na whippet umožňující nastavení příslušenství pro whippet
• Zacházejte s rozšířením pěny EVA
• Pommel s rovnými hranami, aby se škrábal sníh nahromaděný na lyžích
• Texturované gumové klouzavé špičky na rukojeti pro snadné upravení upevnění
• Spolehlivý a rychlý systém nastavení filmu (tip ph3 šroubováku integrovaný do spodního řetězce)
• Crottální tip pro manipulaci s botami a vyvrcholením
• Dragonnered připevněný uzlem Lark, snadno se oddělit
• 100 mm široká prášková pračka pro velmi dobrou přilnavost
Whippet Ready grip kompatibilní s Whippet Ready trsátky a Ready příslušenstvím: Whippet, Alpine Whippet, Universal ¼-20 adaptér a Distanční stan
Longueur réglable: 110-140 cm
Couleur: Desert Sage
Prodáváno jednotlivě
Ideální pro skialpinismus a splitboarding

500 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 438 g |
| Střih | 100-140 cm |
| Složená délka | 64 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | FlickLock® |
| Rukojeť | Pohodlná rukojeť pěny s prodloužením přilnavosti pěny Eva |
| Podložka | Pudr Košíky puky 100 mm |
| Reference výrobce | BD111618 |
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Prášková basketbalová myčka: