B011387
Pals d'esquí Expedició 3p Whippet Black Diamond
Pols d'esquí
El pal de Diamond Black Diamond 3P està disponible en una versió de mànec específica que us permet arreglar un Whippet Accessoris: Pic Whippet, Adaptador de la càmera ...
Equipat amb un pic, aquest palEl pacte plegable augmenta la seguretat en l’esquí de pendent abrupte.
L’extensió d’adherència d’escuma sota el mànec ofereix més flexibilitat per al posicionament de la mà.
El sistema d’ajustament del flicklock de la solapa permet ajustar l’altura del pal amb un ajustament fiable.
Utilitzeu el pommel amb vores rectes per raspar el gel i la neu acumulada als esquís.
• 3 fils Stick Telescòpic (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• El pal robust presenta una construcció d'alumini
• Mànec preparat per Whippet que permet establir un accessori Whippet
• Manejar amb una extensió d’escuma EVA
• Pommel amb vores rectes per raspar la neu acumulada als esquís
• Suggeriment de front
• Sistema d’ajust de flicklock fiable i ràpid (punta del tornavís PH3 integrada a la cadena inferior)
• Punta crottal per manejar sabates i sabates clímax
• Dragonnered enganxat per un nus de lad, fàcil de desenganxar
• Rentadora de pols de 100 mm d'ample per obtenir una molt bona adherència
Empunyadura Whippet Ready compatible amb pics Whippet Ready i accessoris Ready: Whippet, Alpine Whippet, adaptador universal ¼-20 i Distance Tent
Longueur réglable: 110-140 cm
Couleur: Desert Sage
Es ven individualment
Ideal per a esquí de muntanya i splitboard

500 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Material | alumini |
| Pes | 438 g |
| Tallar | 100-140 cm |
| Longitud plegada | 64 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock® |
| Gestionar | Un còmode mànec d’escuma amb una extensió d’adherència d’escuma EVA |
| Rentadora | Discs de cistelles de pols de 100 mm |
| Referència del fabricant | BD111618 |
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock va ser dissenyat tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores que passen al camí.
La rentadora de bàsquet en pols: