B011387
Ски пръчки експедиция 3p Whippet Black Diamond
Ски стълбове
3p черен диамантен експедиционен стик се предлага в специфична версия на дръжката, която ви позволява да поправите аксесоари за Уиппт: Pic Whippet, адаптер за камера ...
Оборудван с пик, този com пръчкаСгъваемият пакт повишава безопасността при стръмни ски на склона.
Удължаването на захващането на пяната под дръжката предлага по -голяма гъвкавост за позиционирането на ръката.
Системата за регулиране на клапата на клапата ви позволява да регулирате височината на пръчката с надеждно затягане.
Използвайте помперата с прави ръбове, за да изстържете леда и снега, натрупани на ски.
• 3 нишки телескопична пръчка (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• Здравата пръчка се отличава с алуминиева конструкция
• Whippet Ready Handle, позволяваща да се зададе аксесоар за кожи
• Дръжка с удължаване на пяната EVA
• Pommel с прави ръбове, за да изстържете снега, натрупан на ски
• Текстурен връх на гумен шарнир на дръжката, за да се регулира лесно фиксиращите
• Надеждна и бърза система за регулиране на фликлока (PH3 върха на отвертка, интегрирана в долната верига)
• Кротален съвет за боравене с обувки и обувки за кулминация
• Dragonnered, прикрепен от чучулищ се възел, лесен за отделяне
• 100 мм широка прахова шайба за много добро сцепление
Whippet Ready ръкохватка, съвместима с Whippet Ready кирки и готови аксесоари: Whippet, Alpine Whippet, универсален адаптер ¼-20 и дистанционна палатка
Longueur réglable: 110-140 cm
Couleur: Desert Sage
Продава се поотделно
Идеален за ски алпинизъм и сплитборд

500 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина:
| Материал | алуминий |
| Тегло | 438 g |
| Разрез | 100-140 cm |
| Сгъната дължина | 64 cm |
| Брой нишки | 3 |
| система за затягане | FlickLock® |
| Дръжка | Удобна дръжка от пяна с удължаване на захващането на пяна EVA |
| шайба | Пудри кошници шайби 100 мм |
| Референция на производителя | BD111618 |
Системата за регулиране "FlickLock" (клапан):
Системата за регулиране на размера FlickLock е проектирана с мисъл за ефективност, компактност и лекота на използване.
Регулирането на FlickLock е първокласно, когато става въпрос за бързо оформяне и лекота.
Тъй като планината изисква надеждно и устойчиво оборудване, технологията FlickLock предлага безопасни, бързи и лесни настройки и улеснява часовете, прекарани в пътеката.
Пътна баскетболна шайба: