B011387
Expedición de sticks de esquí 3p Whippet Black Diamond
Postes de esquí
O pau de expedición de diamantes negros 3p está dispoñible nunha versión específica de manexo que lle permite arranxar un accesorio de whippet: whippet pic, adaptador de cámara ...
Equipado cun pico, este paxO pacto plegable aumenta a seguridade no esquí de pendente abrupta.
A extensión de agarre de escuma baixo o mango ofrece máis flexibilidade para o posicionamento da man.
O sistema de axuste de flicklock FLAP permítelle axustar a altura do pau cun axustado fiable.
Use o pomelo con bordos rectos para raspar o xeo e a neve acumulada nos esquís.
• 3 filas telescópicas (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• O bastón resistente presenta unha construción de aluminio
• Mango preparado para o whippet permitindo establecer un accesorio de whippet
• Manexa cunha extensión de escuma EVA
• Pomelo con bordos rectos para raspar a neve acumulada nos esquís
• Consello de bisagra de goma con textura no mango para axustar facilmente as fixacións
• Sistema de axuste de flicklock fiable e rápido (punta do destornillador PH3 integrada na cadea inferior)
• CONSELLO CROTAL para manexar zapatos e zapatos climax
• Dragonnnered unido por un nó de altura, fácil de desprender
• Lavadora de po de 100 mm de ancho para un agarre moi bo
Empuñadura Whippet Ready compatible con púas Whippet Ready e accesorios Ready: Whippet, Alpine Whippet, adaptador universal ¼-20 e Distance Tent
Longueur réglable: 110-140 cm
Couleur: Desert Sage
Se vende individualmente
Ideal para esquí de montaña e splitboard

500 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date:
| Material | aluminio |
| Peso | 438 g |
| Cortar | 100-140 cm |
| Lonxitude dobrada | 64 cm |
| Número de fíos | 3 |
| sistema de suxeición | FlickLock® |
| Manexar | Mango de espuma cómodo cunha extensión de agarre de escuma EVA |
| Lavadora | Cestas de polvo 100 mm |
| Referencia do fabricante | BD111618 |
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que pasen no camiño.
A lavadora de baloncesto en po: