B011387
Ski Sticks Expedition 3p Whippet Black Diamond
Ski -palen
De 3P Black Diamond Expedition Stick is beschikbaar in een specifieke handgreepversie waarmee u een Whippet -accessoires kunt repareren: PIC Whippet, Camera Adapter ...
Uitgerust met een piek, deze com -stickVouwbaar pact verhoogt de veiligheid in steile hellingsskiën.
De schuimgreepverlenging onder het handvat biedt meer flexibiliteit voor de positionering van de hand.
Met het flap -flicklock -aanpassingssysteem kunt u de hoogte van de stok aanpassen met betrouwbare aanscherping.
Gebruik de pommel met rechte randen om het ijs te schrapen en sneeuw opgebouwd op ski's.
• 3 strengen telescopische stick (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• Stevige stick met aluminium constructie
• Whippet Ready Handghand waarmee een whippet -accessoire kan worden ingesteld
• Handvat met een Eva Foam -uitbreiding
• Pommel met rechte randen om de sneeuw te schrapen die op ski's is opgebouwd
• Getextureerde rubberen scharniertip op de handgreep om de bevestigingen gemakkelijk aan te passen
• Betrouwbaar en snel flicklock -aanpassingssysteem (PH3 schroevendraaierpunt geïntegreerd in de onderste streng)
• Cottal Tip om schoenen en climaxschoenen te hanteren
• Dragonnered bevestigd door een leeuwerik, gemakkelijk los te maken
• 100 mm brede poeder wasmachine voor een zeer goede grip
Whippet Ready-greep compatibel met Whippet Ready-picks en Ready-accessoires: Whippet, Alpine Whippet, universele ¼-20-adapter en afstandstent
Longueur réglable: 110-140 cm
Couleur: Desert Sage
Individueel verkocht
Ideaal voor ski-alpinisme en splitboarden

500 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| Materiaal | aluminium |
| Gewicht | 438 g |
| Snee | 100-140 cm |
| Opgevouwen lengte | 64 cm |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | FlickLock® |
| Omgaan met | Comfortabel schuimvak met een Eva Foam -gripverlenging |
| Wasmachine | Poedermanden pucks 100 mm |
| Referentie fabrikant: | BD111618 |
Het "FlickLock" verstelsysteem (ventiel):
Het FlickLock-maataanpassingssysteem is ontworpen met het oog op efficiëntie, compactheid en gebruiksgemak.
De FlickLock-aanpassing is van topklasse als het gaat om snelle styling en lichtheid.
Omdat de berg betrouwbare en resistente uitrusting vereist, biedt de FlickLock-technologie veilige, snelle en eenvoudige aanpassingen en vergemakkelijkt het de uren die op het pad worden doorgebracht.
De poederbasketbalwasser: