B011387
SKI STITKS EKSPEDITION 3P Whippet Black Diamond
SKI SULES
Black Diamond Expedition Stick jest dostępny w określonej wersji uchwytu, umożliwiając naprawę akcesoriów Whippet: PIC Whippet, adapter aparatu ...
Wyposażony w szczyt, ten kijSkładany pakt zwiększa bezpieczeństwo stromego narciarstwa.
Rozszerzenie przyczepności piankowej pod uchwytem zapewnia większą elastyczność w pozycjonowaniu ręki.
System regulacji Flicklock Flap umożliwia dostosowanie wysokości drążka za pomocą niezawodnego dokręcania.
Użyj pomel z prostymi krawędziami, aby zeskrobać lód i śnieg na nartach.
• 3 pasty teleskopowe (Ø 18 | 16 | 14 mm)
• Solidny kij ma aluminiową konstrukcję
• Gotowy uchwyt Whippet, umożliwiający ustawienie akcesorium Whippet
• Uchwyt z rozszerzeniem pianki EVA
• Popmel z prostymi krawędziami, aby zeskrobać śnieg na nartach na nartach
• Teksturowana końcówka zawiasowego na uchwycie, aby łatwo dostosować mocowania
• Niezawodny i szybki system regulacji Flicklock (końcówka śrubokręta pH3 zintegrowana z dolną nić)
• Końcówka Crottal do obsługi butów i butów kulminacyjnych
• Dragonneted przymocowany węzłem sark, łatwy do odłączenia
• Proszek proszku o szerokości 100 mm dla bardzo dobrego uchwytu
Uchwyt Whippet Ready kompatybilny z kostkami Whippet Ready i akcesoriami Ready: Whippet, Alpine Whippet, Universal ¼-20 i Distance Tent
Longueur réglable: 110-140 cm
Couleur: Desert Sage
Sprzedawane indywidualnie
Idealny do uprawiania skialpinizmu i splitboardingu

500 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | aluminium |
| Waga | 438 g |
| Ciąć | 100-140 cm |
| Długość po złożeniu | 64 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock® |
| Uchwyt | Wygodny uchwyt piankowy z rozszerzeniem uchwytu piankowego EVA |
| Pralka | Krążki do koszy proszkowych 100 mm |
| Numer referencyjny producenta | BD111618 |
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Proszek do koszykówki proszku: