B010926
Expedition 3 WR bețe de schi Black Diamond
SERIA TOURING - MODEL NOU
Expedition 3 WR sunt stâlpi telescopici ultra-versatili, pentru orice vreme.
Sunt dedicati schiului, drumețiilor, plimbărilor de apropiere...
Această versiune evoluată a lui Expedition 3 este echipată cu mânerul Whippet Ready Black Diamond care vă permite să atașați un vârf Whippet, un adaptor pentru cameră sau chiar accesoriul pentru a monta un cort Distance.
• Domeniu de reglare util: 100-140 cm
• Lungime pliată: 64 cm (ideal pentru transport și călătorie)
• Stâlp robust din aluminiu cu 3 secțiuni (secțiuni de 18 / 16 / 14 mm)
• Mâner confortabil în patru sezoane
• Extensie din spumă și vârf de culegere pentru manevrarea cataramelor de pantofi și ridicători de călcâi
• Noua curea de incheietura ajustabila Vari-width pentru confort ergonomic cu sau fara manusi
• Sistem de reglare dual FlickLock pentru reglare maximă și compactitate optimă
• Șaibe late de 100 mm pentru coșuri cu pulbere pentru o aderență foarte bună
Mâner Whippet Ready compatibil cu mânerele Whippet Ready și accesoriile Ready: Whippet, Alpine Whippet, adaptor universal ¼-20 și Cort pentru distanță
Se vinde ca pereche împreună cu o pereche suplimentară de șaibe de trekking

482 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate: 2014-06-23
| Material | aluminiu |
| A tăia | 100-140 cm |
| Lungime pliată | 62 cm |
| Numărul de fire | 3 |
| sistem de prindere | FlickLock dublu |
| Mâner | mâner confortabil cu extensie din spumă |
| Mașină de spălat | Coșuri cu praf Pucuri de 100 mm + Puturi de trekking |
| Referinta producatorului | BD111604 |
Sistemul de reglare „FlickLock” (supapă):
Sistemul de reglare a dimensiunii FlickLock a fost proiectat având în vedere eficiența, compactitatea și ușurința de utilizare.
Ajustarea FlickLock este de top când vine vorba de stil rapid și ușurință.
Deoarece muntele necesită echipamente fiabile și rezistente, tehnologia FlickLock oferă ajustări sigure, rapide, simple și facilitează orele petrecute pe traseu.
Pucuri The Powder Basket:
Expedition 3 WR Ski Poles Black Diamond
Bâtons de randonnée très solides et fiables, parfaits si vous prévoyez de les utiliser avec du WR. Dans tous les autres cas, je recommanderais des modèles plus légers. J'ai beaucoup aimé le magasin, et l'achat est arrivé rapidement en Ukraine.
BD fidèle BD
Bâtons polyvalents
solides, faciles à régler et fiables