B010926
Kijki narciarskie Expedition 3 WR Black Diamond
SERIA TOURING - NOWY MODEL
Expedition 3 WR to niezwykle wszechstronne kije teleskopowe na każdą pogodę.
Dedykowane są do jazdy na nartach, pieszych wędrówek, spacerów podejściowych...
Ta rozwinięta wersja Expedition 3 jest wyposażona w uchwyt Whippet Ready Black Diamond, który umożliwia przymocowanie daszka Whippet, adaptera do aparatu, a nawet akcesorium do zamontowania namiotu Distance.
• Przydatny zakres regulacji: 100-140 cm
• Długość po złożeniu: 64 cm (idealna do transportu i podróży)
• Solidny 3-sekcyjny słup aluminiowy (sekcje 18/16/14 mm)
• Wygodny uchwyt na cztery pory roku
• Końcówka do przedłużania i podnoszenia pianki do obsługi sprzączek do butów i podnoszenia pięty
• Nowy regulowany pasek na nadgarstek o zmiennej szerokości dla ergonomicznego komfortu w rękawiczkach lub bez
• Podwójny system regulacji FlickLock zapewniający maksymalną regulację i optymalną kompaktowość
• Szerokie myjki do koszy na proszek 100 mm zapewniają bardzo dobry chwyt
Uchwyt Whippet Ready kompatybilny z kostkami Whippet Ready i akcesoriami Ready: Whippet, Alpine Whippet, Universal ¼-20 i Distance Tent
Sprzedawane jako para z dodatkową parą podkładek trekkingowych

482 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Ciąć | 100-140 cm |
| Długość po złożeniu | 62 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Podwójna blokada FlickLock |
| Uchwyt | wygodny uchwyt z piankowym przedłużeniem |
| Pralka | Kosze na proszek Krążki 100 mm + krążki trekkingowe |
| Numer referencyjny producenta | BD111604 |
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Krążki do kosza w proszku:
Expedition 3 WR Ski Poles Black Diamond
Bâtons de randonnée très solides et fiables, parfaits si vous prévoyez de les utiliser avec du WR. Dans tous les autres cas, je recommanderais des modèles plus légers. J'ai beaucoup aimé le magasin, et l'achat est arrivé rapidement en Ukraine.
BD fidèle BD
Bâtons polyvalents
solides, faciles à régler et fiables