B010926
Expedition 3 Polannaigh Sciála WR Black Diamond
SRAITH TURASÓIREACHTA - SAMHAIL NUA
Is cuaillí teileascópacha ultra-ilghnéitheacha uile-aimsire iad an Expedition 3 WR.
Tá siad tiomanta do sciáil, fánaíocht, siúlóidí isteach ...
Tá an leagan éabhlóidithe seo den Expedition 3 feistithe leis an láimhseáil Whippet Ready Black Diamond a ligeann duit buaic Whippet, cuibheoir ceamara nó fiú an cúlpháirtí a cheangal le puball Cianscartha a shuiteáil.
• Raon coigeartaithe úsáideach: 100-140 cm
• Fad fillte: 64 cm (oiriúnach le haghaidh iompair agus taistil)
• Cuaille alúmanam láidir 3-alt (ailt 18 / 16 / 14 mm)
• Láimhseáil compordach ceithre séasúr
• Síneadh cúr agus tip roghnaithe chun búclaí bróg agus ardaitheoirí sála a láimhseáil
• Strap caol nua inchoigeartaithe Vari-leithead do chompord eirgeanamaíochta le lámhainní nó gan iad
• Córas coigeartaithe dé-FlickLock le haghaidh inchoigeartaithe uasta agus dlúthpháirtíocht optamach
• Leathan leicneáin Ciseáin Púdar 100 mm le haghaidh greim an-mhaith
Greim Réidh Whippet comhoiriúnach le Piocanna Réidh Whippet agus Gabhálais Réidh: Aoire, Aipéad Alpach, cuibheoir Uilíoch ¼-20 agus Phuball Fad
Ar díol mar phéire le péire breise de leicneáin trekking

482 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Gearr | 100-140 cm |
| Fad fillte | 62 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock dúbailte |
| Láimhseáil | láimhseáil compordach le síneadh cúr |
| Washer | Ciseáin Púdar pucks 100 mm + pucks Trekking |
| Tagairt monaróir | BD111604 |
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Buaileann an Ciseán Púdar:
Expedition 3 WR Ski Poles Black Diamond
Bâtons de randonnée très solides et fiables, parfaits si vous prévoyez de les utiliser avec du WR. Dans tous les autres cas, je recommanderais des modèles plus légers. J'ai beaucoup aimé le magasin, et l'achat est arrivé rapidement en Ukraine.
BD fidèle BD
Bâtons polyvalents
solides, faciles à régler et fiables