B010926
Lyžařské hůlky Expedition 3 WR Black Diamond
ŘADA TOURING - NOVÝ MODEL
Expedition 3 WR jsou ultrauniverzální teleskopické hole do každého počasí.
Věnují se lyžování, turistice, přibližovacím procházkám...
Tato vyvinutá verze Expedition 3 je vybavena rukojetí Whippet Ready Black Diamond, která vám umožňuje připojit kšilt Whippet, adaptér fotoaparátu nebo dokonce příslušenství pro montáž stanu Distance.
• Užitečný rozsah nastavení: 100-140 cm
• Délka ve složeném stavu: 64 cm (ideální pro přepravu a cestování)
• Robustní 3dílná hliníková tyč (18 / 16 / 14 mm sekce)
• Pohodlná čtyřsezónní rukojeť
• Pěnový nástavec a špička pro manipulaci s přezkami bot a zdvihy paty
• Nový nastavitelný pásek na zápěstí s různou šířkou pro ergonomické pohodlí s rukavicemi i bez nich
• Systém Dual FlickLock pro maximální nastavitelnost a optimální kompaktnost
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
Whippet Ready grip kompatibilní s Whippet Ready trsátky a Ready příslušenstvím: Whippet, Alpine Whippet, Universal ¼-20 adaptér a Distanční stan
Prodává se jako pár s dalším párem trekingových podložek

482 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Střih | 100-140 cm |
| Složená délka | 62 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Dvojité FlickLock |
| Rukojeť | pohodlná rukojeť s pěnovým nástavcem |
| Podložka | Koše na prach 100 mm puky + Trekingové puky |
| Reference výrobce | BD111604 |
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Puky koše na prach:
Expedition 3 WR Ski Poles Black Diamond
Bâtons de randonnée très solides et fiables, parfaits si vous prévoyez de les utiliser avec du WR. Dans tous les autres cas, je recommanderais des modèles plus légers. J'ai beaucoup aimé le magasin, et l'achat est arrivé rapidement en Ukraine.
BD fidèle BD
Bâtons polyvalents
solides, faciles à régler et fiables