B010926
Smučarske palice Expedition 3 WR Black Diamond
TOURING SERIJA - NOV MODEL
Expedition 3 WR so ultra vsestranske teleskopske palice za vse vremenske razmere.
Posvečeni so smučanju, pohodništvu, sprehodom ...
Ta razvita različica Expedition 3 je opremljena z ročajem Whippet Ready Black Diamond, ki vam omogoča pritrditev vrha Whippet, adapterja za kamero ali celo dodatne opreme za namestitev šotora Distance.
• Uporabno območje nastavitve: 100-140 cm
• Zložena dolžina: 64 cm (idealno za transport in potovanja)
• Robustna 3-delna aluminijasta palica (18 / 16 / 14 mm deli)
• Udoben ročaj za štiri sezone
• Penasti podaljšek in konica za obiranje za ravnanje s sponkami za čevlje in dvigovanje pete
• Nov nastavljiv zapestni pas z različno širino za ergonomsko udobje z rokavicami ali brez
• Dvojni sistem prilagajanja FlickLock za maksimalno prilagodljivost in optimalno kompaktnost
• Široke 100 mm podložke za košare za prah za zelo dober oprijem
Ročaj Whippet Ready, združljiv s krampi Whippet Ready in dodatki Ready: Whippet, Alpine Whippet, univerzalni adapter ¼-20 in daljinski šotor
Prodano v paru z dodatnim parom treking podložk

482 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Izrežite | 100-140 cm |
| Zložena dolžina | 62 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | FlickLock dvojno |
| Ročaj | udoben ročaj s podaljškom iz pene |
| Pralec | Košare za prah 100 mm plošče + treking plošče |
| Referenca proizvajalca | BD111604 |
Sistem za nastavitev "FlickLock" (ventil):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
Paki za košarico prahu:
Expedition 3 WR Ski Poles Black Diamond
Bâtons de randonnée très solides et fiables, parfaits si vous prévoyez de les utiliser avec du WR. Dans tous les autres cas, je recommanderais des modèles plus légers. J'ai beaucoup aimé le magasin, et l'achat est arrivé rapidement en Ukraine.
BD fidèle BD
Bâtons polyvalents
solides, faciles à régler et fiables