B010926
Bastons d'esquí Expedition 3 WR Black Diamond
SÈRIE TOURING - NOU MODEL
Els Expedition 3 WR són pals telescòpics ultra versàtils per a tot el temps.
Es dediquen a l'esquí, el senderisme, les passejades d'aproximació...
Aquesta versió evolucionada de l'Expedition 3 està equipada amb el mànec Whippet Ready Black Diamond que us permet connectar un pic Whippet, un adaptador de càmera o fins i tot l'accessori per muntar una tenda Distance.
• Interval d'ajust útil: 100-140 cm
• Longitud plegada: 64 cm (ideal per transportar i viatjar)
• Pal robust d'alumini de 3 seccions (seccions de 18/16/14 mm)
• Còmode mànec de quatre estacions
• Extensió d'escuma i punta de recollida per manejar sivelles de sabates i aixecaments de taló
• Nova corretja de canell ajustable d'amplada variable per a una comoditat ergonòmica amb o sense guants
• Sistema d'ajust Dual FlickLock per a la màxima ajustabilitat i una compacitat òptima
• Amples rentadores de cistelles de pols de 100 mm per a una molt bona adherència
Empunyadura Whippet Ready compatible amb pics Whippet Ready i accessoris Ready: Whippet, Alpine Whippet, adaptador universal ¼-20 i Distance Tent
Es ven com un parell amb un parell addicional de rentadores de trekking

482 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Tallar | 100-140 cm |
| Longitud plegada | 62 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock doble |
| Gestionar | mànec còmode amb extensió d'escuma |
| Rentadora | Cistelles de pols Discos de 100 mm + Discos de trekking |
| Referència del fabricant | BD111604 |
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock va ser dissenyat tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores que passen al camí.
Els discos de la cistella de pols:
Expedition 3 WR Ski Poles Black Diamond
Bâtons de randonnée très solides et fiables, parfaits si vous prévoyez de les utiliser avec du WR. Dans tous les autres cas, je recommanderais des modèles plus légers. J'ai beaucoup aimé le magasin, et l'achat est arrivé rapidement en Ukraine.
BD fidèle BD
Bâtons polyvalents
solides, faciles à régler et fiables