NIE JE SKLADOM, ROZHODNITE SA PRE NOVÝ MODEL KLIKNUTÍM TU
Trekingové palice Alpine FLZ Black Diamond
Všestranné nastaviteľné palice určené na letnú turistiku alebo zimné lyžiarske túry vďaka veľkým výmenným podložkám.
Ľahké 3-dielne hliníkové palice (robustné), vybavené technológiou rýchleho uvoľnenia Z-Pole a systémom nastavenia veľkosti FlickLock.
• 20 cm dodatočnej úpravy
• Rukoväť z prírodného korku, pohodlná a priedušná
• Priedušný a vlhkosť odvádzajúci popruh na zápästie
• Predĺženie pod protišmykovú PU rukoväť
• 3-dielna skladacia palica ponúka rýchle nasadenie a nastavenie FlickLock
• Hliníkové zloženie pre vynikajúcu robustnosť
• Hroty Flex Tech na použitie hrotov z karbidu alebo gumy
• 60 mm trekingové puky a puky Powder Compactor na zimný prašan
K dispozícii v 3 veľkostiach: 95-110 cm / 105-125 cm / 120-140 cm
Pár predal.

-1 Položka položky
Tento produkt už nie je dostupný
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | pár: [95-110 cm] 591 g / [105-125 cm] 600 g / [120-140 cm] 612 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľné: 95-110 cm / 105-125 cm / 120-140 cm |
| Zložená dĺžka | [95-110 cm] 36 cm / [105-125 cm] 40 cm / [120-140 cm] 42 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock |
| Rukoväť | korok s PU nadstavcom pod rukoväťou |
| popruh na ruku | odvádza vlhkosť a je priedušná |
| Bod | Vymeniteľný tvrdokovový technický hrot a gumený technický hrot |
| Podložka | Trekking 60 mm (na leto) a Powder Compactor (široký na splavovanie v snehu) |
Alpine FLZ sú veľmi všestranné turistické palice, odolné vďaka hliníkovému zloženiu a stlačiteľné (systém rýchleho nasadenia Z-Pole).
Vďaka technológii Z-Pole ponúka rýchle nasadenie a veľmi kompaktné skladovanie po zložení.
Disponuje nastavovacím systémom FlickLock, uzamknutie hokejky je rýchle, jednoduché a spoľahlivé. Vymeniteľné tvrdokovové alebo gumené Tech Tips možno prispôsobiť typu terénu. Korková rukoväť je veľmi priedušná a PU nástavec zlepšuje priľnavosť a priľnavosť na svahoch.
V závislosti od ročného obdobia sú dodávané dva typy pukov, 60 mm Trekingové puky pre letné treky a väčšie puky "Powder Compactor" pre zimný prašan.
Systém rýchleho nasadenia Z-Pole:
Technológia nasadzovania kužeľov je inšpirovaná know-how spoločnosti Black Diamond v oblasti lavínových sond, je nevyhnutnou súčasťou robustnosti, stability a rýchlosti nasadenia palíc Z-Pole.
Stačí chytiť rukoväť a horný koniec tyče a potom ich potiahnuť v opačnom smere. Tyč zapadne na miesto a zamkne sa.
Každý kužeľ rýchleho nasadenia sa používa na vedenie a umiestnenie jedného vlákna tyče a potom na zaistenie spojenia, keď je tyč uzamknutá.
Mäkké ochranné koncovky zakrývajú stredový kevlarový kábel palice v zloženom stave.
Systém rýchleho nasadenia Z-Pole má tri jedinečné prvky:
• Neviditeľný vnútorný kábel/kábel
• Jednoduché stlačenie tlačidla na skladanie prameňa
• Rýchle nasadenie kužeľa v jednom kroku

Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
Pomoc s výberom veľkosti palíc Z-Pole:
• Na chôdzu, turistiku a nosenie, kde sú prioritou kritériá stability a podpory: vyberte si palicu o niečo väčšiu, ako vám vyhovuje.
• Pre preteky, kde je prioritou kritérium pohonu do kopca: vyberte si veľkosť palíc o niečo menšiu, ako vám vyhovuje.


choix de bâtons de randonnée
Ces bâtons sont à l'attente de ce que je recherchais et ils sont très pratiques car pliant en Z et réglables