NI NA ZALOGI, PROSIMO, DA SE ODLOČITE ZA NOV MODEL S KLIKANJEM TUKAJ
Alpine FLZ treking palice Black Diamond
Vsestranske nastavljive palice, namenjene za pohodništvo poleti ali turno smučanje pozimi, zahvaljujoč velikim zamenljivim podložkam.
Lahke 3-delne aluminijaste palice (robustne), opremljene s tehnologijo za hitro sprostitev Z-Pole in sistemom za nastavitev velikosti FlickLock.
• 20 cm dodatne nastavitve
• Ročaj iz naravne plute, udoben in zračen
• Zapestni trak, ki diha in odvaja vlago
• Podaljšek pod nedrsečim PU oprijemom
• 3-delni zložljivi drog omogoča hitro namestitev in nastavitev FlickLock
• Aluminijasta sestava za odlično robustnost
• Nasveti Flex Tech za uporabo karbidnih ali gumijastih konic
• 60 mm treking paki in paki Powder Compactor za zimski puder
Na voljo v 3 velikostih: 95-110cm / 105-125cm / 120-140cm
Prodan par.

-1 Izdelek Izdelkov
Tega izdelka ni več na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | par: [95-110 cm] 591 g / [105-125 cm] 600 g / [120-140 cm] 612 g |
| Izrežite | nastavljiva: 95-110cm / 105-125cm / 120-140cm |
| Zložena dolžina | [95-110 cm] 36 cm / [105-125 cm] 40 cm / [120-140 cm] 42 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | FlickLock |
| Ročaj | pluta s PU podaljškom pod ročajem |
| ročni trak | odvaja vlago in diha |
| Točka | Zamenljiva karbidna tech konica in gumijasta tech konica |
| Pralec | Trekking 60 mm (za poletje) in prašni kompaktor (širok za lebdenje v snegu) |
Alpine FLZ je zelo vsestranska pohodniška palica, odporna zaradi svoje aluminijaste sestave in stisljiva (sistem za hitro uporabo Z-Pole).
S tehnologijo Z-Pole ponuja hitro namestitev in zelo kompaktno shranjevanje, ko je zložen.
Ima sistem prilagajanja FlickLock, zaklepanje palice je hitro, preprosto in zanesljivo. Zamenljivi karbidni ali gumijasti Tech Tips se lahko prilagodijo vrsti terena. Ročaj iz plute je zelo zračen, PU podaljšek pa izboljša oprijem in oprijem na pobočjih.
Glede na letni čas sta dobavljeni dve vrsti ploščkov, 60 mm treking ploščki za poletne trekinge in večji "Powder Compactor" ploščki za zimski puder.
Sistem za hitro uvajanje Z-Pole:
Tehnologija uvajanja stožca se zgleduje po znanju Black Diamonda na področju lavinskih sond, je bistvena sestavina robustnosti, stabilnosti in hitrosti namestitve drogov Z-Pole.
Preprosto primite ročaj in zgornji konec droga in ju nato potegnite v nasprotno smer. Palica se zaskoči in zaskoči.
Vsak stožec za hitro namestitev se uporablja za vodenje in pozicioniranje enega pramena palice in nato za pritrditev križišča, ko je palica zaklenjena.
Mehke zaščitne končne kapice pokrivajo osrednji kevlarski kabel droga, ko so zložene.
Sistem za hitro uvajanje Z-Pole ima tri edinstvene elemente:
• Nevidni notranji kabel/kabel
• Preprost gumb za zlaganje pramena
• Hitra namestitev stožca v enem koraku

Sistem za nastavitev "FlickLock" (ventil):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
Pomagajte pri izbiri velikosti palic Z-Pole:
• Za hojo, pohodništvo in nošenje, kjer sta prednostna merila stabilnosti in podpore: izberite velikost palice, ki je nekoliko večja od tiste, ki vam ustreza.
• Za dirke, kjer je merilo pogona navzgor prednostno: izberite velikost palice, ki je nekoliko manjša od tiste, ki vam ustreza.


choix de bâtons de randonnée
Ces bâtons sont à l'attente de ce que je recherchais et ils sont très pratiques car pliant en Z et réglables