ИЗЧЕРНА НАЛИЧНОСТ, МОЛЯ, ИЗБЕРЕТЕ ЗА НОВИЯ МОДЕЛ, КАТО КЛИКНЕТЕ ТУК
Алпийски FLZ трекинг щеки Black Diamond
Универсални регулируеми щеки, предназначени за туризъм през лятото или ски туризъм през зимата благодарение на големите сменяеми шайби.
Леки алуминиеви стълбове от 3 части (здрави), оборудвани с технология за бързо освобождаване Z-Pole и система за регулиране на размера FlickLock.
• 20 см допълнително регулиране
• Дръжка от естествен корк, удобна и дишаща
• Дишаща и отвеждаща влагата каишка за китка
• Удължение под противоплъзгащата PU дръжка
• 3-секционен сгъваем стълб предлага бързо разгръщане и регулиране на FlickLock
• Алуминиева композиция за отлична здравина
• Flex Tech съвети за използване на твърдосплавни или гумени накрайници
• 60 мм шайби за трекинг и шайби на Powder Compactor за зимна пудра
Предлага се в 3 размера: 95-110см / 105-125см / 120-140см
Продадох двойката.

-1 Артикул Продукти
Продуктът вече не е наличен
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий |
| Тегло | чифт: [95-110 cm] 591 g / [105-125 cm] 600 g / [120-140 cm] 612 g |
| Разрез | регулируема: 95-110 см / 105-125 см / 120-140 см |
| Сгъната дължина | [95-110 cm] 36 cm / [105-125 cm] 40 cm / [120-140 cm] 42 cm |
| Брой нишки | 3 |
| система за затягане | FlickLock |
| Дръжка | корк с PU удължение под дръжката |
| ремък за ръка | абсорбиращ влагата и дишащ |
| Точка | Сменяем карбиден технологичен накрайник и гумен технологичен накрайник |
| шайба | Трекинг 60 мм (за лятото) и уплътнител за прах (широк за плаване в сняг) |
Alpine FLZ е много универсална туристическа щека, устойчива благодарение на алуминиевия си състав и компресируема (система за бързо разгръщане Z-Pole).
С технологията Z-Pole, тя предлага бързо разгръщане и много компактно съхранение в сгънато състояние.
Той разполага със система за регулиране FlickLock, заключването на лоста е бързо, просто и надеждно. Сменяемите твърдосплавни или гумени Tech Tips могат да се адаптират към вида на терена. Корковата дръжка е много дишаща, а PU удължението подобрява сцеплението и сцеплението по склонове.
Доставят се два вида шайби в зависимост от сезона, 60 мм трекинг шайби за летни преходи и по-големи шайби "Powder Compactor" за зимна пудра.
Системата за бързо разгръщане Z-Pole:
Технологията за разгръщане на конуса е вдъхновена от ноу-хауто на Black Diamond в лавинните сонди, тя е основен компонент от здравината, стабилността и скоростта на разгръщане на стълбовете Z-Pole.
Просто хванете дръжката и горния край на щеката и след това ги издърпайте в противоположна посока. Пръчката щраква на място и се заключва.
Всеки конус за бързо разгръщане се използва за насочване и позициониране на една нишка на пръчката и след това за закрепване на кръстовището, когато пръчката е заключена.
Меките защитни крайни капачки покриват централния кевларов кабел на стълба, когато са сгънати.
Системата за бързо разгръщане Z-Pole има три уникални елемента:
• Невидим вътрешен кабел/кабел
• Лесен бутон за сгъване на нишката
• Едноетапно бързо разгръщане на конуса

Системата за регулиране "FlickLock" (клапан):
Системата за регулиране на размера FlickLock е проектирана с мисъл за ефективност, компактност и лекота на използване.
Регулирането на FlickLock е първокласно, когато става въпрос за бързо оформяне и лекота.
Тъй като планината изисква надеждно и устойчиво оборудване, технологията FlickLock предлага безопасни, бързи и лесни настройки и улеснява часовете, прекарани в пътеката.
Помощ при избора на размера на стълбовете Z-Pole:
• За ходене, туризъм и носене, където критериите за стабилност и опора са приоритет: изберете размер на щека малко по-голям от този, който ви подхожда.
• За състезания, където критерият за задвижване нагоре по наклон е приоритет: изберете размер на стълб, малко по-малък от този, който ви подхожда.


choix de bâtons de randonnée
Ces bâtons sont à l'attente de ce que je recherchais et ils sont très pratiques car pliant en Z et réglables