BRAK W MAGAZYNIE, WYBIERZ NOWY MODEL, KLIKNIJ TUTAJ
Kijki trekkingowe Alpine FLZ Black Diamond
Uniwersalne, regulowane kijki przeznaczone do wędrówek latem lub skituringu zimą dzięki dużym wymiennym podkładkom.
Lekkie 3-częściowe kije aluminiowe (wytrzymałe), wyposażone w technologię szybkiego wypinania Z-Pole i system regulacji rozmiaru FlickLock.
• 20 cm dodatkowej regulacji
• Uchwyt z naturalnego korka, wygodny i oddychający
• Oddychający i odprowadzający wilgoć pasek na nadgarstek
• Przedłużenie pod antypoślizgowy uchwyt PU
• 3-sekcyjny składany drążek zapewnia szybkie rozłożenie i regulację FlickLock
• Skład aluminium zapewniający doskonałą wytrzymałość
• Wskazówki Flex Tech dotyczące używania końcówek z węglika lub gumy
• Krążki trekkingowe 60 mm i krążki do pudru do puchu zimowego
Dostępny w 3 rozmiarach: 95-110cm / 105-125cm / 120-140cm
Sprzedałem parę.

-1 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | para: [95-110 cm] 591 g / [105-125 cm] 600 g / [120-140 cm] 612 g |
| Ciąć | regulowany: 95-110cm / 105-125cm / 120-140cm |
| Długość po złożeniu | [95-110 cm] 36 cm / [105-125 cm] 40 cm / [120-140 cm] 42 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | korek z przedłużką PU pod uchwytem |
| pasek na rękę | odprowadzające wilgoć i oddychające |
| Punkt | Wymienna końcówka techniczna z węglika i gumowa końcówka techniczna |
| Pralka | Trekking 60mm (na lato) i zgniatacz puchu (szeroki do pływania na śniegu) |
Alpine FLZ to bardzo wszechstronny kijek na wędrówki, odporny dzięki aluminiowemu składowi i ściśliwy (system szybkiego rozkładania Z-Pole).
Wyposażony w technologię Z-Pole, oferuje szybkie rozmieszczenie i bardzo kompaktowe miejsce do przechowywania po złożeniu.
Posiada system regulacji FlickLock, blokowanie drążka jest szybkie, proste i niezawodne. Wymienne końcówki techniczne z węglika lub gumy można dostosować do rodzaju terenu. Rękojeść z korka jest bardzo oddychająca, a przedłużenie PU poprawia przyczepność i przyczepność na zboczach.
W zależności od pory roku dostarczane są dwa rodzaje krążków, krążki trekkingowe 60 mm na letnie wędrówki i większe "Powder Compactor" do zimowego puchu.
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole:
Technologia rozmieszczania stożka jest inspirowana know-how firmy Black Diamond w zakresie sond lawinowych, jest kluczowym elementem solidności, stabilności i szybkości rozmieszczania tyczek Z-Pole.
Po prostu chwyć za uchwyt i górny koniec drążka, a następnie pociągnij je w przeciwną stronę. Kij zatrzaskuje się na swoim miejscu i blokuje.
Każdy stożek szybkiego uruchamiania służy do prowadzenia i ustawiania jednego pasma drążka, a następnie do zabezpieczania połączenia, gdy drążek jest zablokowany.
Miękkie ochronne zaślepki zakrywają centralny kabel kevlarowy słupa po złożeniu.
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole składa się z trzech unikalnych elementów:
• Niewidoczny wewnętrzny przewód/kabel
• Prosty przycisk do złożenia pasma
• Szybkie rozmieszczenie stożka w jednym kroku

System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Pomoc w doborze rozmiaru kijków Z-Pole:
• Na spacery, wędrówki i noszenie, gdzie kryteria stabilności i wsparcia są priorytetem: wybierz rozmiar kijków nieco większy niż ten, który Ci odpowiada.
• W wyścigach, w których priorytetem jest napęd pod górę: wybierz kijki o rozmiarze nieco mniejszym niż ten, który Ci odpowiada.


choix de bâtons de randonnée
Ces bâtons sont à l'attente de ce que je recherchais et ils sont très pratiques car pliant en Z et réglables