Trail Back Trek palice Black Diamond - Trail Series
Funkčné, pohodlné a odolné, to sú silné stránky palíc Trail Back Black Diamond.
Hliníkové laná 7075 prinášajú ľahkosť a robustnosť.
Táto nová verzia je vybavená mäkkými rukoväťami z EVA peny a ergonomickými gombíkmi s dvojitou hustotou pre lepšiu priľnavosť pri stúpaní a zostupe.
• Nová odľahčená verzia
• Odolná 3-dielna teleskopická palica
• 7075 hliníkové pramene (pevný a ľahký materiál)
• Spoľahlivý dvojitý systém nastavenia FlickLock
• EVA penová rukoväť
• Ergonomický gombík s dvojitou hustotou
• Variabilný nastaviteľný popruh na zápästie, pohodlný s tkanou podšívkou
• 4-sezónne hroty Flex s tenkými podložkami Trekking (zabráňte zablokovaniu v sute)
• Kompatibilné so snehovými pukmi z košov na prach
Nastaviteľná výška: 62-140 cm
Dostupné v 3 farbách: Azurite / Dark Crimson / Tundra![]()
Pár predal

895 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7075 |
| Hmotnosť | 484 g (pár) |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 100-140 cm |
| Zložená dĺžka | 62 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock dvojitý |
| Rukoväť | EVA pena |
| popruh na ruku | Variabilný nylon s tkanou podšívkou |
| Bod | 4-sezónny flex (kompatibilný so širokými zimnými pukmi) |
| Podložka | Treking so zníženým objemom |
| Referencia výrobcu | BD112548 |
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.