Trail Back Trek stokken Black Diamond - Trail-serie
Functioneel, comfortabel en duurzaam, dat zijn de sterke punten van de Trail Back Black Diamond-stokken.
De 7075 aluminium strengen zorgen voor lichtheid en robuustheid.
Deze nieuwe versie is uitgerust met handgrepen van zacht EVA-schuim en ergonomische knoppen met dubbele dichtheid voor een betere grip bij het klimmen en dalen.
• Nieuwe light-versie
• Duurzame 3-delige telescoopsteel
• 7075 aluminium strengen (sterk en lichtgewicht materiaal)
• Betrouwbaar dubbel FlickLock-verstelsysteem
• EVA-schuimgreep
• Ergonomische knop met dubbele dichtheid
• In breedte verstelbare polsband, comfortabel met een geweven voering
• 4-seizoenen Flex-spikes met dunne Trekking-ringen (vermijd blokkering in puin)
• Compatibel met poedermanden sneeuwpucks
In hoogte verstelbaar: 62-140cm
Verkrijgbaar in 3 kleuren: Azurite / Dark Crimson / Tundra![]()
Verkocht het paar

895 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | 7075 aluminium |
| Gewicht | 484g (paar) |
| Snee | verstelbaar: 100-140cm |
| Opgevouwen lengte | 62 cm |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | FlickLock dubbel |
| Omgaan met | EVA-schuim |
| polsbandje | Variabele nylon met een geweven voering |
| Punt | 4-seizoenen flex (compatibel met brede winterpucks) |
| Wasmachine | Trekking met verminderd volume |
| Referentie fabrikant: | BD112548 |
Het "FlickLock" verstelsysteem (ventiel):
Het FlickLock-maataanpassingssysteem is ontworpen met het oog op efficiëntie, compactheid en gebruiksgemak.
De FlickLock-aanpassing is van topklasse als het gaat om snelle styling en lichtheid.
Omdat de berg betrouwbare en resistente uitrusting vereist, biedt de FlickLock-technologie veilige, snelle en eenvoudige aanpassingen en vergemakkelijkt het de uren die op het pad worden doorgebracht.