Щеки Trail Back Trek Black Diamond - Серия Trail
Функционални, удобни и издръжливи, това са силните страни на щеките Trail Back Black Diamond.
Алуминиевите нишки 7075 носят лекота и здравина.
Тази нова версия е оборудвана с меки дръжки от EVA пяна и ергономични копчета с двойна плътност за по-добро сцепление при катерене и спускане.
• Нова лека версия
• Издръжлив 3-секционен телескопичен прът
• 7075 алуминиеви нишки (здрав и лек материал)
• Надеждна двойна система за регулиране FlickLock
• Дръжка от EVA пяна
• Ергономично копче с двойна плътност
• Регулируема каишка за китка с различна ширина, удобна с тъкана подплата
• 4-сезонни шипове Flex с тънки шайби за Трекинг (избягвайте блокиране в сипеи)
• Съвместим с кошници за пудра Snow Pucks
Регулируема височина: 62-140см
Предлага се в 3 цвята: Azurite / Dark Crimson / Tundra![]()
Продадох двойката

895 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | 7075 алуминий |
| Тегло | 484g (чифт) |
| Разрез | регулируема: 100-140см |
| Сгъната дължина | 62 cm |
| Брой нишки | 3 |
| система за затягане | Двойно FlickLock |
| Дръжка | EVA пяна |
| ремък за ръка | Найлон с различна ширина и тъкана подплата |
| Точка | 4-сезонен гъвкав (съвместим с широки зимни шайби) |
| шайба | Трекинг с намален обем |
| Референция на производителя | BD112548 |
Системата за регулиране "FlickLock" (клапан):
Системата за регулиране на размера FlickLock е проектирана с мисъл за ефективност, компактност и лекота на използване.
Регулирането на FlickLock е първокласно, когато става въпрос за бързо оформяне и лекота.
Тъй като планината изисква надеждно и устойчиво оборудване, технологията FlickLock предлага безопасни, бързи и лесни настройки и улеснява часовете, прекарани в пътеката.