Trail Back Trek κοντάρια Black Diamond - Σειρά μονοπατιών
Λειτουργικά, άνετα και ανθεκτικά, αυτά είναι τα δυνατά σημεία των πόλων Trail Back Black Diamond.
Τα νήματα αλουμινίου 7075 φέρνουν ελαφρότητα και στιβαρότητα.
Αυτή η νέα έκδοση είναι εξοπλισμένη με μαλακές λαβές αφρού EVA και εργονομικά πόμολα διπλής πυκνότητας για καλύτερο κράτημα κατά την αναρρίχηση και την κατάβαση.
• Νέα ελαφριά έκδοση
• Ανθεκτικό τηλεσκοπικό κοντάρι 3 τμημάτων
• 7075 νήματα αλουμινίου (ισχυρό και ελαφρύ υλικό)
• Αξιόπιστο διπλό σύστημα ρύθμισης FlickLock
• Λαβή αφρού EVA
• Εργονομικό πόμολο διπλής πυκνότητας
• Ρυθμιζόμενο λουράκι καρπού με ποικίλο πλάτος, άνετο με υφαντή επένδυση
• Αιχμές Flex 4 εποχών με λεπτές ροδέλες Trekking (αποφύγετε το μπλοκάρισμα στην επιφάνεια)
• Συμβατό με Powder Baskets Snow Pucks
Ρυθμιζόμενο ύψος: 62-140cm
Διατίθεται σε 3 χρώματα: Azurite / Dark Crimson / Tundra![]()
Πούλησε το ζευγάρι

895 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας: 2014-06-23
| Υλικό | 7075 αλουμίνιο |
| Βάρος | 484 g (ζεύγος) |
| Τομή | ρυθμιζόμενο: 100-140cm |
| Διπλωμένο μήκος | 62 cm |
| Αριθμός κλώνων | 3 |
| σύστημα σύσφιξης | FlickLock διπλό |
| Λαβή | Αφρός EVA |
| λουρί για το χέρι | Νάιλον ποικίλου πλάτους με υφαντή επένδυση |
| Σημείο | Flex 4 εποχών (συμβατό με φαρδιά χειμωνιάτικα πακάκια) |
| Ροδέλα | Πεζοπορία με μειωμένο όγκο |
| Αναφορά κατασκευαστή | BD112548 |
Το σύστημα ρύθμισης "FlickLock" (βαλβίδα):
Το σύστημα προσαρμογής μεγέθους FlickLock σχεδιάστηκε με γνώμονα την αποτελεσματικότητα, τη συμπαγή και την ευκολία χρήσης.
Η ρύθμιση FlickLock είναι κορυφαία όσον αφορά το γρήγορο στυλ και την ελαφρότητα.
Επειδή το βουνό απαιτεί αξιόπιστο και ανθεκτικό εξοπλισμό, η τεχνολογία FlickLock προσφέρει ασφαλείς, γρήγορες, απλές ρυθμίσεις και διευκολύνει τις ώρες που περνάτε στο μονοπάτι.