Trail Back Trek hole Black Diamond - Trail Series
Funkční, pohodlné a odolné, to jsou přednosti holí Trail Back Black Diamond.
Hliníkové prameny 7075 přinášejí lehkost a robustnost.
Tato nová verze je vybavena měkkými rukojeťmi z EVA pěny a ergonomickými knoflíky s dvojitou hustotou pro lepší přilnavost při lezení a sestupu.
• Nová odlehčená verze
• Odolná 3dílná teleskopická hůl
• 7075 hliníkové prameny (pevný a lehký materiál)
• Spolehlivý dvojitý systém nastavení FlickLock
• EVA pěnová rukojeť
• Ergonomický knoflík s dvojitou hustotou
• Nastavitelný pásek na zápěstí v různé šířce, pohodlný s tkanou podšívkou
• 4-sezónní hroty Flex s tenkými podložkami Trekking (vyhněte se zablokování v suti)
• Kompatibilní se sněhovými puky na prachové koše
Nastavitelná výška: 62-140 cm
Dostupné ve 3 barvách: Azurite / Dark Crimson / Tundra![]()
Pár prodal

895 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7075 |
| Hmotnost | 484 g (pár) |
| Střih | nastavitelné: 100-140 cm |
| Složená délka | 62 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Dvojité FlickLock |
| Rukojeť | EVA pěna |
| řemínek na ruku | Variabilní nylon s tkanou podšívkou |
| Směřovat | 4-sezónní flex (kompatibilní se širokými zimními puky) |
| Podložka | Treking se sníženým objemem |
| Reference výrobce | BD112548 |
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.