Trail Back Bastones de trek Black Diamond - Serie Trail
Funcionais, cómodos e duradeiros, estes son os puntos fortes dos postes Trail Back Black Diamond.
As cordas de aluminio 7075 aportan lixeireza e robustez.
Esta nova versión está equipada con asas de escuma EVA suave e pomos ergonómicos de dobre densidade para un mellor agarre ao subir e baixar.
• Nova versión lixeira
• Bastón telescópico duradeiro de 3 seccións
• 7075 fíos de aluminio (material forte e lixeiro)
• Sistema de axuste dobre FlickLock fiable
• Empuñadura de espuma EVA
• Pomo ergonómico de dobre densidade
• Correa de pulso axustable de ancho variable, cómoda cun forro tecido
• Picos Flex de 4 tempadas con arandelas de trekking finas (evite bloquear a pedra)
• Compatible con Powder Baskets Snow Pucks
Altura regulable: 62-140 cm
Dispoñible en 3 cores: Azurite / Dark Crimson / Tundra![]()
Vendo o par

895 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | 7075 aluminio |
| Peso | 484 g (par) |
| Cortar | axustable: 100-140 cm |
| Lonxitude dobrada | 62 cm |
| Número de fíos | 3 |
| sistema de suxeición | FlickLock dobre |
| Manexar | Espuma EVA |
| correa de man | Nylon de ancho variable con forro tecido |
| Punto | Flex de 4 tempadas (compatible con discos anchos de inverno) |
| Lavadora | Sendeirismo de volume reducido |
| Referencia do fabricante | BD112548 |
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que pasen no camiño.