Lyžiarske turistické palice Traverse Black Diamond
TURISTICKÁ SÉRIA - LYŽIARSKE POLICE - NOVÝ MODEL
2-dielna teleskopická palica Traverse je robustná palica, ideálna pre intenzívne lyžiarske túry.
S odolnou hliníkovou konštrukciou, systémom nastavenia Flick Lock a prepracovanou rukoväťou zostáva Traverse „stávkou na istotu“.
• Pevná palica má hliníkovú konštrukciu
• Laná vyrobené z odolného hliníka
• Rukoväť Touring Series s rebrovaným vnútrom pre nižšiu hmotnosť
• Hlavica s plochým okrajom na zoškrabovanie snehových upchávok spod lyží
• Turistický remienok na zápästie s ľahkým popruhom a plastovou prackou na rebrík
• Rozšírenia rukoväte pre rýchlu a bezpečnú výmenu rukoväte
• Rýchly a spoľahlivý systém nastavenia FlickLock
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pre veľmi dobrú priľnavosť
Nový dizajn:
- Soft-touch úžitková rukoväť s háčikom optimalizovaná pre nastavenie turistického viazania
- Integrácia vo vnútri vlákna krížového skrutkovača na nastavenie napätia ventilu FlickLock a nastavenie lyžiarskeho viazania
Dostupné v 2 veľkostiach: 95-145cm / 105-155cm
Pár predal

1995 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | pár: [95-145 cm] 592 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľné: 95-145cm / 105-155cm |
| Zložená dĺžka | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Počet prameňov | 2 |
| upínací systém | FlickLock® |
| Rukoväť | Rukoväť série Touring s ryhovaným vnútrom pre väčšiu ľahkosť + predĺženie rukoväte |
| Podložka | Pudr Koše puky 100 mm |
| Referencia výrobcu | BD111575 / BD111592 / BD111610 |
Palice Traverse Black Diamond sú veľmi spoľahlivé a robustné palice (celé hliníkové) určené na intenzívne každodenné lyžiarske túry.
Veľmi funkčný, Traverse má nastavovací systém FlickLock, uzamknutie palice je rýchle, jednoduché a spoľahlivé.
Jazdci ocenia funkcie, ako je predĺženie rukoväte pod rukoväťou pre strmé stúpanie a pútavé podložky Powder Baskets.
Ideálne na rekreačné lyžiarske túry alebo na technickejšie preteky, ak hľadáte palice s dlhou životnosťou, Traverse je pre vás ako stvorený!
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
Puky v košíku na prach:
Très bien!
Comme d'habitude, bons conseils, livraison très rapide.
Les bâtons sont tout en alu, y compris le brin inférieur, c'est ce que je cherchais.
Utilisés en raquettes, je suis très satisfait des bâtons, pas trop lourds, pas trop encombrants et leur longueur permet d'être à l'aise dans les descentes et avec une bonne couche de poudreuse.
Ils sont également très bien placés en prix.