Trasnaigh Polannaigh Camchuairte Sciála Black Diamond
SRAITH TURASÓIREACHTA - Cuaillí sciála - SAMHAIL NUA
Cuaille teileascópach 2-alt, is cuaille láidir é an Traverse, atá oiriúnach le haghaidh camchuairteanna sciála dian.
Le tógáil alúmanam durable, córas coigeartaithe Flick Lock agus greim athoibrithe, tá an Traverse fós ina "geall cinnte".
• Gnéithe bata sturdy tógáil alúmanam
• Snáitheanna déanta as alúmanam durable
• Greim na Sraithe Camchuairte le taobh istigh iomaireach le haghaidh meáchain níos éadroime
• Pommel le ciumhais réidh chun clogs sneachta a scríobadh as scíonna
• Strap chaol na láimhe camchuairte le uigí éadroma agus búcla plaisteach dréimire-ghlais
• Síntí grip le haghaidh athruithe greim tapa agus sábháilte
• Córas coigeartaithe FlickLock tapa agus iontaofa
• Leathan leicneáin Ciseáin Púdar 100 mm le haghaidh greim an-mhaith
dearadh nua:
- Láimhseáil crúcaí fóntais bog-dteagmháil optamaithe le haghaidh coigeartuithe ceangailteach fánaíochta
- Comhtháthú taobh istigh den snáithe scriúire Phillips chun teannas na comhla FlickLock a choigeartú agus na ceangail sciála a choigeartú
Ar fáil i 2 mhéid: 95-145cm / 105-155cm
Dhíol an péire

1995 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | péire: [95-145 cm] 592 g |
| Gearr | inchoigeartaithe: 95-145cm / 105-155cm |
| Fad fillte | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Líon na snáitheanna | 2 |
| córas clampála | FlickLock® |
| Láimhseáil | Láimhseálann Sraith Camchuairte le taobh istigh eitrithe le haghaidh níos mó éadroime + síneadh greim |
| Washer | Ciseáin Púdar pucks 100 mm |
| Tagairt monaróir | BD111575 / BD111592 / BD111610 |
Is cuaillí an-iontaofa agus láidre iad na cuaillí Traverse Black Diamond (gach alúmanam) atá deartha le haghaidh camchuairt sciála dian laethúil.
An-fheidhmiúil, tá an córas coigeartaithe clamshell FlickLock ag an Traverse, tá glasáil an cuaille tapa, simplí agus iontaofa.
Beidh meas ag marcaigh ar ghnéithe cosúil leis an síneadh greim faoin láimhseáil le haghaidh dreapadóireachta géara agus na leicneáin mhealltacha Púdar Ciseáin.
Ideal le haghaidh camchuairteanna sciála áineasa nó le haghaidh rásaí níos teicniúla, má tá cuaillí á lorg agat a bhfuil saolré fada acu, déantar an Traverse duit!
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Buaileann an Ciseán Púdar:
Très bien!
Comme d'habitude, bons conseils, livraison très rapide.
Les bâtons sont tout en alu, y compris le brin inférieur, c'est ce que je cherchais.
Utilisés en raquettes, je suis très satisfait des bâtons, pas trop lourds, pas trop encombrants et leur longueur permet d'être à l'aise dans les descentes et avec une bonne couche de poudreuse.
Ils sont également très bien placés en prix.