Traverse Black Diamond Skitourowe kijki
SERIA TOURING - KIJKI NARCIARSKIE - NOWY MODEL
Dwusekcyjny kij teleskopowy Traverse to solidny kij, idealny do intensywnej jazdy na nartach.
Dzięki wytrzymałej aluminiowej konstrukcji, systemowi regulacji Flick Lock i przerobionemu uchwytowi Traverse pozostaje „bezpiecznym zakładem”.
• Solidny kij ma aluminiową konstrukcję
• Linki wykonane z wytrzymałego aluminium
• Chwyt z serii Touring z żebrowanym wnętrzem dla mniejszej wagi
• Głowica z płaską krawędzią do usuwania chodaków spod nart
• Touringowy pasek na nadgarstek z lekką taśmą i plastikową klamrą z blokadą drabinkową
• Przedłużenia chwytu dla szybkiej i bezpiecznej zmiany chwytu
• Szybki i niezawodny system regulacji FlickLock
• Szerokie myjki do koszy na proszek 100 mm zapewniają bardzo dobry chwyt
Nowy design:
- Miękki w dotyku uchwyt z haczykiem zoptymalizowany pod kątem regulacji wiązań turystycznych
- Integracja wewnątrz splotu śrubokręta Phillips w celu regulacji napięcia zaworu FlickLock i regulacji wiązań narciarskich
Dostępny w 2 rozmiarach: 95-145cm / 105-155cm
Sprzedałem parę

1995 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | para: [95-145 cm] 592 g |
| Ciąć | regulowany: 95-145cm / 105-155cm |
| Długość po złożeniu | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Liczba pasm | 2 |
| system mocowania | FlickLock® |
| Uchwyt | Uchwyt serii Touring z rowkowanym wnętrzem dla większej lekkości + przedłużenie uchwytu |
| Pralka | Krążki do koszy proszkowych 100 mm |
| Numer referencyjny producenta | BD111575 / BD111592 / BD111610 |
Kijki Traverse Black Diamond to bardzo niezawodne i wytrzymałe kijki (w całości aluminiowe) przeznaczone do intensywnej codziennej jazdy na nartach.
Bardzo funkcjonalny, Traverse ma system regulacji klapki FlickLock, blokowanie kija jest szybkie, proste i niezawodne.
Jeźdźcy docenią takie funkcje, jak przedłużenie uchwytu pod uchwytem do stromych podjazdów i przyciągające wzrok podkładki Powder Baskets.
Idealny do rekreacyjnego skitouringu lub bardziej technicznych wyścigów, jeśli szukasz kijków o długiej żywotności, Traverse jest stworzony dla Ciebie!
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Krążki do kosza w proszku:
Très bien!
Comme d'habitude, bons conseils, livraison très rapide.
Les bâtons sont tout en alu, y compris le brin inférieur, c'est ce que je cherchais.
Utilisés en raquettes, je suis très satisfait des bâtons, pas trop lourds, pas trop encombrants et leur longueur permet d'être à l'aise dans les descentes et avec une bonne couche de poudreuse.
Ils sont également très bien placés en prix.