Bastones de esquí de travesía Traverse Black Diamond
SERIE TOURING - BASTONES - NOVO MODELO
Un bastón telescópico de 2 seccións, o Traverse é un bastón robusto, ideal para esquí de travesía intensivo.
Cunha construción duradeira de aluminio, o sistema de axuste Flick Lock e un agarre reelaborado, o Traverse segue sendo unha "aposta segura".
• O bastón resistente presenta unha construción de aluminio
• Fíos feitos de aluminio duradeiro
• Empuñadura Touring Series con interior acanalado para un peso menor
• Pomo cun bordo plano para raspar os zocos de neve debaixo dos esquís
• Correa de pulso de turismo con correa lixeira e fibela de plástico con bloqueo de escaleira
• Extensións de agarre para cambios de agarre rápidos e seguros
• Sistema de axuste FlickLock rápido e fiable
• Lavadoras de cestas de pó de 100 mm de ancho para un agarre moi bo
Novo deseño:
- Mango de gancho utilitario de tacto suave optimizado para axustes de ataduras de sendeirismo
- Integración dentro da corda dun desaparafusador Phillips para axustar a tensión da válvula FlickLock e axustar as fijacións de esquí
Dispoñible en 2 tamaños: 95-145cm / 105-155cm
Vendo o par

1995 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | aluminio |
| Peso | par: [95-145 cm] 592 g |
| Cortar | axustable: 95-145cm / 105-155cm |
| Lonxitude dobrada | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Número de fíos | 2 |
| sistema de suxeición | FlickLock® |
| Manexar | Empuñadura Touring Series con interior estriado para máis lixeireza + extensión de agarre |
| Lavadora | Cestas de polvo 100 mm |
| Referencia do fabricante | BD111575 / BD111592 / BD111610 |
Os bastóns Traverse Black Diamond son bastóns moi fiables e robustos (todos de aluminio) deseñados para un esquí de travesía diario intensivo.
Moi funcional, o Traverse ten o sistema de axuste FlickLock, o bloqueo do poste é rápido, sinxelo e fiable.
Os pilotos apreciarán características como a extensión de empuñadura debaixo da empuñadura para subidas pronunciadas e as atractivas lavadoras de cestas en po.
Ideal para esquí de travesía recreativo ou para carreiras máis técnicas, se buscas bastones cunha longa vida útil, o Traverse está feito para ti!
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que se dedican ao camiño.
Os discos da cesta de po:
Très bien!
Comme d'habitude, bons conseils, livraison très rapide.
Les bâtons sont tout en alu, y compris le brin inférieur, c'est ce que je cherchais.
Utilisés en raquettes, je suis très satisfait des bâtons, pas trop lourds, pas trop encombrants et leur longueur permet d'être à l'aise dans les descentes et avec une bonne couche de poudreuse.
Ils sont également très bien placés en prix.