Lyžařské turistické hole Traverse Black Diamond
TOURING SÉRIE - LYŽAŘSKÉ HOLKY - NOVÝ MODEL
Dvoudílná teleskopická hůl Traverse je robustní hůl, ideální pro intenzivní lyžařské túry.
Díky odolné hliníkové konstrukci, systému nastavení Flick Lock a přepracovanému gripu zůstává Traverse „sázkou na jistotu“.
• Pevná hůl má hliníkovou konstrukci
• Šňůry vyrobené z odolného hliníku
• Rukojeť Touring Series s žebrovaným vnitřkem pro nižší hmotnost
• Hlavice s plochým okrajem pro seškrabování sněhových ucpávek zpod lyží
• Cestovní pásek na zápěstí s lehkým popruhem a plastovou přezkou na žebřík
• Rozšíření rukojetí pro rychlou a bezpečnou výměnu rukojeti
• Rychlý a spolehlivý systém nastavení FlickLock
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
Nový design:
- Měkká užitková rukojeť s hákem optimalizovaná pro nastavení turistického vázání
- Integrace uvnitř pramene křížového šroubováku pro nastavení napětí ventilu FlickLock a nastavení lyžařského vázání
K dispozici ve 2 velikostech: 95-145cm / 105-155cm
Pár prodal

1995 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | pár: [95-145 cm] 592 g |
| Střih | nastavitelné: 95-145cm / 105-155cm |
| Složená délka | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | FlickLock® |
| Rukojeť | Rukojeť řady Touring s rýhovaným vnitřkem pro větší lehkost + prodloužení rukojeti |
| Podložka | Pudr Košíky puky 100 mm |
| Reference výrobce | BD111575 / BD111592 / BD111610 |
Hůlky Traverse Black Diamond jsou velmi spolehlivé a robustní hůlky (celé hliníkové) určené pro intenzivní každodenní lyžařské túry.
Velmi funkční, Traverse má véčkový nastavovací systém FlickLock, uzamčení hole je rychlé, jednoduché a spolehlivé.
Jezdci ocení vlastnosti, jako je prodloužení rukojeti pod rukojetí pro strmá stoupání a poutavé podložky Powder Baskets.
Ideální na rekreační skitouring nebo na techničtější závody, pokud hledáte hůlky s dlouhou životností, Traverse je pro vás jako stvořená!
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Puky koše na prach:
Très bien!
Comme d'habitude, bons conseils, livraison très rapide.
Les bâtons sont tout en alu, y compris le brin inférieur, c'est ce que je cherchais.
Utilisés en raquettes, je suis très satisfait des bâtons, pas trop lourds, pas trop encombrants et leur longueur permet d'être à l'aise dans les descentes et avec une bonne couche de poudreuse.
Ils sont également très bien placés en prix.