Lyžiarske turistické palice Traverse Pro Black Diamond
TURISTICKÁ SÉRIA - LYŽIARSKE POLICE - NOVÝ MODEL
Traverse Pro sú špičkové turistické a skitouringové palice.
Traverse Pro, známe pre svoju robustnosť vďaka kovanej hliníkovej konštrukcii, sú vybavené ľahším nastavovacím systémom FlickLock Pro poslednej generácie.
• Nový dizajn, ľahší ako starý model (556 g na pár)
• SwitchRelease uzamykateľné uvoľnenie odnímateľný bezpečnostný popruh na zápästie
• Pevná palica má hliníkovú konštrukciu
• 16 mm vrchný prameň a 14 mm spodný prameň
• Prepracovaná rukoväť Touring pre lepšiu ergonómiu
• Hlavica s plochým okrajom na zoškrabovanie snehových upchávok spod lyží
• Veľmi dobrá priľnavosť pri lezení vďaka vrchnej časti s povrchovou úpravou Soft Touch
• Najnovšia generácia nastavovacieho systému FlickLock Pro z kovaného hliníka: ľahký, pevný a ľahko sa používa
• Nové 100 mm široké puky Powder Baskets pre veľmi dobrú priľnavosť
Nový dizajn:
- 18/16 mm hliníkové laná
- Soft-touch úžitková rukoväť s háčikom optimalizovaná pre nastavenie turistického viazania
- Značky 10 cm, 20 cm a 30 cm od hlavice pre rýchle meranie hĺbky snehu
- Nastaviteľný podporný klin pre osobné uchopenie prameňa
- Integrácia vo vnútri vlákna krížového skrutkovača a 1,5 mm šesťhranného kľúča na nastavenie napätia ventilu FlickLock, nastavenie podporného klinu a nastavenie lyžiarskeho viazania
Dostupné v 2 veľkostiach: 95-145cm / 105-155cm
Pár predal

1995 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | pár: 556 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľné: 95-145cm / 105-155cm |
| Zložená dĺžka | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Počet prameňov | 2 |
| upínací systém | FlickLock® Pro novej generácie |
| Rukoväť | Ergonomická rukoväť série Touring + vydutie rukoväte Soft Touch |
| popruh na ruku | SwitchRelease bezpečnostný remienok na zápästie |
| Podložka | Pudr Koše puky 100 mm |
| Referencia výrobcu | BD111576 / BD111593 / BD111611 |
Traverse Pro Black Diamond sú robustné celohliníkové palice profesionálnej kvality.
Nastavenie FlickLock Pro poskytuje mimoriadne bezpečné upnutie a rýchle nastavenie dĺžky palice. Rukoväť Touring bola prepracovaná pre lepšiu ergonómiu. Remienok na zápästie je vybavený najnovšou technológiou Black Diamond SwitchRelease, ktorá umožňuje jeho odopnutie v prípade zablokovania palice. Remienok na zápästie je možné v prípade potreby uzamknúť.
Na strmých svahoch vydutie gripu Soft Touch ocenia cvičenci.
Ideálne pre rekreačné alebo súťažné lyžiarske túry, hľadáte palice s dlhou životnosťou, Traverse Pro sú pre vás ako stvorené!
Systém nastavenia "FlickLock® Pro" (nový dizajn):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock Pro bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť, ľahkosť a jednoduchosť použitia.
Nový FlickLock Pro sa teraz vyznačuje ľahšou a ľahšie použiteľnou hliníkovou konštrukciou.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, prináša revolúciu v dizajne nastavovacieho systému.
Pri zachovaní výhod FlickLock, FlickLock Pro ponúka priestorovo úsporný hliníkový dizajn, ktorý dramaticky zlepšuje úroveň kvality, pocitu a pevnosti uzamykania.
Prednosti systému nastavenia FlickLock® Pro sú:
• Dizajn šetriaci priestor
• Dizajn s dvoma nápravami pre zvýšený pákový efekt a blokovanie
• Vysokokvalitné hliníkové zloženie navrhnuté tak, aby vydržalo a bolo veľmi ľahké

Remienok na zápästie s technológiou SwitchRelease Strap:
Remienok Black Diamond SwitchRelease, navrhnutý tak, aby uvoľnil zápästie pri namáhaní zhora, vám umožní pokojnejšie lyžovať v zalesnených oblastiach. Na rozdiel od iných systémov má toto bezpečnostné uvoľňovacie lano klasický dizajn lana s jednoduchým zamykaním/odomykaním.
V prípade spustenia zostane na rukoväti na mieste iba jeden koniec systému, aby sa predišlo strate popruhu.

Puky v košíku na prach:
Le baton de ski presque parfait
De loin le meilleur bâton de ski et randos qu'on puisse trouver sur le marché (tout comme la boutique MGaffaires avec son choix de bâtons BD, prix, livraisons...): longueurs, solidité, réglages et verrouillages dont sécurité de la dragonne très bien conçue, pointes longues, rondelles libres en rotation et imperdables (à insérer jusqu'en butée après le pas de vis bien sur !)
Anneau intermédiaire sur le brin haut fonctionnel même si on pourrait lui préférer un grip soft tout le long du 1er brin (il n'y en a pas contrairement à la description, c'est pas plus mal finalement du moins avec des gants).