Traverse Pro Black Diamond kijki skiturowe
SERIA TOURING - KIJKI NARCIARSKIE - NOWY MODEL
Traverse Pro to najlepsze kijki turystyczne i skitourowe.
Znane ze swojej solidności dzięki konstrukcji z kutego aluminium, Traverse Pro są wyposażone w lżejszy system regulacji FlickLock Pro ostatniej generacji.
• Nowy design, lżejszy niż stary model (556 g na parę)
• Odpinany pasek zabezpieczający na nadgarstek z blokadą SwitchRelease
• Solidny kij ma aluminiową konstrukcję
• Górne pasmo 16mm i dolne pasmo 14mm
• Przeprojektowany uchwyt Touring dla lepszej ergonomii
• Głowica z płaską krawędzią do usuwania chodaków spod nart
• Bardzo dobra przyczepność podczas wspinaczki dzięki górnej części pokrytej powłoką Soft Touch
• System regulacji FlickLock Pro najnowszej generacji z kutego aluminium: lekki, mocny i łatwy w użyciu
• Nowe krążki do koszy proszkowych o szerokości 100 mm zapewniają bardzo dobrą przyczepność
Nowy design:
- Linki aluminiowe 18/16 mm
- Miękki w dotyku uchwyt z haczykiem zoptymalizowany pod kątem regulacji wiązań turystycznych
- Oznaczenia 10 cm, 20 cm i 30 cm od głowicy do szybkiego pomiaru głębokości śniegu
- Regulowany klin podtrzymujący umożliwiający indywidualne trzymanie żyłki
- Integracja wewnątrz splotu śrubokręta krzyżakowego i klucza imbusowego 1,5 mm do regulacji napięcia zaworu FlickLock, regulacji klina nośnego i regulacji wiązań narciarskich
Dostępny w 2 rozmiarach: 95-145cm / 105-155cm
Sprzedałem parę

1995 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | para: 556 g |
| Ciąć | regulowany: 95-145cm / 105-155cm |
| Długość po złożeniu | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Liczba pasm | 2 |
| system mocowania | FlickLock® Pro nowej generacji |
| Uchwyt | Ergonomiczny uchwyt serii Touring + wybrzuszenie uchwytu Soft Touch |
| pasek na rękę | Pasek zabezpieczający na nadgarstek SwitchRelease |
| Pralka | Krążki do koszy proszkowych 100 mm |
| Numer referencyjny producenta | BD111576 / BD111593 / BD111611 |
Traverse Pro Black Diamond to solidne, całkowicie aluminiowe kijki profesjonalnej klasy.
Regulacja FlickLock Pro zapewnia wyjątkowo bezpieczne mocowanie i szybką regulację długości kija. Uchwyt Touring został przeprojektowany dla lepszej ergonomii. Pasek na nadgarstek jest wyposażony w najnowszą technologię Black Diamond SwitchRelease, która umożliwia odpięcie go w przypadku zablokowania drążka. W razie potrzeby pasek na nadgarstek można zablokować.
Na stromych zboczach wybrzuszenie chwytu Soft Touch docenią praktycy.
Idealny do rekreacyjnego lub wyczynowego skitouringu, szukasz kijków o długiej żywotności, Traverse Pro jest stworzony dla Ciebie!
System regulacji „FlickLock® Pro” (nowy projekt):
System regulacji rozmiaru FlickLock Pro został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości, lekkości i łatwości użytkowania.
Nowy FlickLock Pro ma teraz lżejszą i łatwiejszą w użyciu aluminiową konstrukcję.
Oparty na FlickLock®, FlickLock® Pro rewolucjonizuje konstrukcję systemu regulacji.
Zachowując zalety FlickLock, FlickLock Pro oferuje oszczędzającą miejsce aluminiową konstrukcję, która znacznie poprawia poziom jakości, odczucia i wytrzymałości blokowania.
Najważniejsze cechy systemu regulacji FlickLock® Pro to:
• Konstrukcja oszczędzająca miejsce
• Konstrukcja z podwójną osią zapewnia większą dźwignię i blokadę
• Wysokiej jakości kompozycja aluminium zaprojektowana tak, aby była trwała i bardzo lekka

Pasek na nadgarstek z technologią SwitchRelease Strap:
Zaprojektowany, aby uwolnić nadgarstek, gdy jest obciążony od góry, pasek Black Diamond SwitchRelease pozwala na spokojniejszą jazdę na nartach w zalesionych obszarach. W przeciwieństwie do innych systemów, ta smycz bezpieczeństwa ma klasyczną konstrukcję z łatwym blokowaniem/odblokowywaniem.
W przypadku uruchomienia, tylko jeden koniec systemu pozostaje na miejscu na rękojeści, aby uniknąć zgubienia paska.

Krążki do kosza w proszku:
Le baton de ski presque parfait
De loin le meilleur bâton de ski et randos qu'on puisse trouver sur le marché (tout comme la boutique MGaffaires avec son choix de bâtons BD, prix, livraisons...): longueurs, solidité, réglages et verrouillages dont sécurité de la dragonne très bien conçue, pointes longues, rondelles libres en rotation et imperdables (à insérer jusqu'en butée après le pas de vis bien sur !)
Anneau intermédiaire sur le brin haut fonctionnel même si on pourrait lui préférer un grip soft tout le long du 1er brin (il n'y en a pas contrairement à la description, c'est pas plus mal finalement du moins avec des gants).