Lyžařské turistické hole Traverse Pro Black Diamond
TOURING SÉRIE - LYŽAŘSKÉ HOLKY - NOVÝ MODEL
Traverse Pro jsou špičkové turistické a skitouringové hole.
Traverse Pro, uznávané pro svou robustnost díky konstrukci z kovaného hliníku, jsou vybaveny lehčím systémem nastavení FlickLock Pro poslední generace.
• Nový design, lehčí než starý model (556 g na pár)
• SwitchRelease uzamykatelné uvolnění odnímatelné bezpečnostní poutko na zápěstí
• Pevná hůl má hliníkovou konstrukci
• 16mm vrchní pramen a 14mm spodní pramen
• Přepracovaná rukojeť Touring pro lepší ergonomii
• Hlavice s plochým okrajem pro seškrabování sněhových ucpávek zpod lyží
• Velmi dobrá přilnavost při lezení díky vrchní části v povrstvení Soft Touch
• Nejnovější generace nastavovacího systému FlickLock Pro z kovaného hliníku: lehký, pevný a snadno použitelný
• Nové 100mm široké puky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
Nový design:
- 18/16 mm hliníkové prameny
- Měkká užitková rukojeť s hákem optimalizovaná pro nastavení turistického vázání
- Označení 10 cm, 20 cm a 30 cm od hlavice pro rychlé měření hloubky sněhu
- Nastavitelný podpůrný klín pro individuální uchopení pramene
- Integrace uvnitř vlákna křížového šroubováku a 1,5 mm šestihranného klíče pro nastavení napětí ventilu FlickLock, nastavení podpůrného klínu a nastavení lyžařského vázání
K dispozici ve 2 velikostech: 95-145cm / 105-155cm
Pár prodal

1995 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | pár: 556 g |
| Střih | nastavitelné: 95-145cm / 105-155cm |
| Složená délka | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | FlickLock® Pro nové generace |
| Rukojeť | Ergonomická rukojeť Touring Series + vyboulenina rukojeti Soft Touch |
| řemínek na ruku | Bezpečnostní pásek na zápěstí SwitchRelease |
| Podložka | Pudr Košíky puky 100 mm |
| Reference výrobce | BD111576 / BD111593 / BD111611 |
Traverse Pro Black Diamond jsou robustní celohliníkové profesionální hole.
Nastavení FlickLock Pro poskytuje extrémně bezpečné upnutí a rychlé nastavení délky hokejky. Rukojeť Touring byla přepracována pro lepší ergonomii. Řemínek na zápěstí je vybaven nejnovější technologií Black Diamond SwitchRelease, která umožňuje jeho odepnutí v případě zablokované hole. Řemínek na zápěstí lze v případě potřeby uzamknout.
Na prudkých svazích ocení vybouleninu gripu Soft Touch cvičenci.
Ideální pro rekreační nebo závodní skitouring, hledáte hůlky s dlouhou životností, Traverse Pro jsou pro vás jako stvořené!
Systém nastavení "FlickLock® Pro" (nový design):
Systém nastavení velikosti FlickLock Pro byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost, lehkost a snadné použití.
Nový FlickLock Pro se nyní vyznačuje lehčí a snáze použitelnou hliníkovou konstrukcí.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, přináší revoluci v konstrukci nastavovacího systému.
FlickLock Pro si zachovává výhody funkce FlickLock a nabízí prostorově úsporný hliníkový design, který dramaticky zlepšuje úroveň kvality, pocitu a pevnosti zamykání.
Přednosti systému nastavení FlickLock® Pro jsou:
• Prostorově úsporný design
• Konstrukce se dvěma nápravami pro větší pákový efekt a zamykání
• Vysoce kvalitní hliníková kompozice navržená tak, aby vydržela a byla velmi lehká

Pásek na zápěstí technologie SwitchRelease Strap:
Řemínek Black Diamond SwitchRelease, navržený tak, aby uvolnil zápěstí při namáhání shora, vám umožní klidnější lyžování v zalesněných oblastech. Na rozdíl od jiných systémů má toto bezpečnostní uvolňovací lano klasický design lanka se snadným zamykáním/odemykáním.
V případě spuštění zůstane na rukojeti na místě pouze jeden konec systému, aby nedošlo ke ztrátě popruhu.

Puky koše na prach:
Le baton de ski presque parfait
De loin le meilleur bâton de ski et randos qu'on puisse trouver sur le marché (tout comme la boutique MGaffaires avec son choix de bâtons BD, prix, livraisons...): longueurs, solidité, réglages et verrouillages dont sécurité de la dragonne très bien conçue, pointes longues, rondelles libres en rotation et imperdables (à insérer jusqu'en butée après le pas de vis bien sur !)
Anneau intermédiaire sur le brin haut fonctionnel même si on pourrait lui préférer un grip soft tout le long du 1er brin (il n'y en a pas contrairement à la description, c'est pas plus mal finalement du moins avec des gants).