Turne smučarske palice Traverse Pro Black Diamond
TOURING SERIJA - SMUČARSKE PALE - NOV MODEL
Traverse Pro so vrhunske palice za turno smučanje.
Traverse Pro, ki je priznan po robustnosti zahvaljujoč konstrukciji iz kovanega aluminija, je opremljen z lažjim sistemom prilagajanja FlickLock Pro zadnje generacije.
• Nov dizajn, lažji od starega modela (556 g na par)
• Snemljiv varnostni pas za zapestje, ki ga je mogoče zakleniti, SwitchRelease
• Robustna palica ima aluminijasto konstrukcijo
• 16 mm zgornji pramen in 14 mm spodnji pramen
• Preoblikovan ročaj Touring za izboljšano ergonomijo
• Ročaj z ravnim robom za strganje snežnih cokel izpod smuči
• Zelo dober oprijem pri plezanju zahvaljujoč zgornjemu delu prevleke Soft Touch
• FlickLock Pro nastavitveni sistem najnovejše generacije iz kovanega aluminija: lahek, močan in enostaven za uporabo
• Novi 100 mm široki ploščki košar za prah za zelo dober oprijem
Nov dizajn:
- 18/16 mm aluminijaste žice
- Mehak na dotik uporaben ročaj s kavljem, optimiziran za prilagajanje pohodniških vezi
- Oznake 10 cm, 20 cm in 30 cm od ročaja za hitro merjenje višine snega
- Nastavljiv podporni klin za personaliziran prijem pramena
- Integracija križnega izvijača in 1,5 mm imbus ključa za nastavitev napetosti ventila FlickLock, nastavitev podpornega klina in nastavitev smučarskih vezi
Na voljo v 2 velikostih: 95-145cm / 105-155cm
Prodan par

1995 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | par: 556 g |
| Izrežite | nastavljiva: 95-145cm / 105-155cm |
| Zložena dolžina | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Število pramenov | 2 |
| vpenjalni sistem | FlickLock® Pro naslednje generacije |
| Ročaj | Ergonomski ročaj serije Touring + izboklina ročaja Soft Touch |
| ročni trak | Varnostni zapestni pas SwitchRelease |
| Pralec | Powder Baskets pucks 100 mm |
| Referenca proizvajalca | BD111576 / BD111593 / BD111611 |
Traverse Pro Black Diamond so trdne, popolnoma aluminijaste pro-grade palice.
Nastavitev FlickLock Pro zagotavlja izjemno varno vpenjanje in hitro nastavitev dolžine palice. Ročaj Touring je bil preoblikovan za boljšo ergonomijo. Zapestni trak je opremljen z najnovejšo tehnologijo Black Diamond SwitchRelease, ki omogoča, da ga v primeru zamašitve palice odpnete. Zapestni pas se lahko po potrebi zaklene.
Na strmih pobočjih bodo vaditelji cenili izboklino oprijema Soft Touch.
Idealno za rekreativno ali tekmovalno turno smučanje, iščete palice z dolgo življenjsko dobo, Traverse Pro je narejen za vas!
Sistem prilagajanja "FlickLock® Pro" (nova oblika):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock Pro je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost, lahkotnost in enostavno uporabo.
Novi FlickLock Pro ima zdaj lažjo in enostavnejšo za uporabo aluminijasto konstrukcijo.
FlickLock® Pro, ki temelji na FlickLock®, revolucionira zasnovo sistema za prilagajanje.
Ob ohranitvi prednosti FlickLock, FlickLock Pro ponuja aluminijasto zasnovo, ki prihrani prostor, ki dramatično izboljša raven kakovosti, občutka in trdnosti zaklepanja.
Poudarki nastavitvenega sistema FlickLock® Pro so:
• Zasnova, ki prihrani prostor
• Dvoosna zasnova za večji vzvod in zaklepanje
• Visokokakovostna aluminijasta sestava, zasnovana za vzdržljivost in zelo lahka

Zapestni trak s tehnologijo SwitchRelease Strap:
Zasnovan tako, da sprosti zapestje, ko je obremenjen od zgoraj, vam trak Black Diamond SwitchRelease omogoča bolj umirjeno smučanje v gozdnatih območjih. Za razliko od drugih sistemov ima ta varnostni vrvico klasično zasnovo vrvice z enostavnim zaklepanjem/odklepanjem.
V primeru sprožitve ostane le en konec sistema na ročaju, da preprečite izgubo zapestnega traku.

Paki za košarico prahu:
Le baton de ski presque parfait
De loin le meilleur bâton de ski et randos qu'on puisse trouver sur le marché (tout comme la boutique MGaffaires avec son choix de bâtons BD, prix, livraisons...): longueurs, solidité, réglages et verrouillages dont sécurité de la dragonne très bien conçue, pointes longues, rondelles libres en rotation et imperdables (à insérer jusqu'en butée après le pas de vis bien sur !)
Anneau intermédiaire sur le brin haut fonctionnel même si on pourrait lui préférer un grip soft tout le long du 1er brin (il n'y en a pas contrairement à la description, c'est pas plus mal finalement du moins avec des gants).