Щеки за ски туризъм Traverse Pro Black Diamond
ТУРИНГ СЕРИИ - СКИ ЩАЛКИ - НОВ МОДЕЛ
Traverse Pro са най-добрите щеки за туризъм и ски туризъм.
Признати за своята здравина благодарение на кованата алуминиева конструкция, Traverse Pro са оборудвани с по-лека система за регулиране FlickLock Pro от последно поколение.
• Нов дизайн, по-лек от стария модел (556 g на чифт)
• SwitchRelease подвижна предпазна каишка за китка със заключване
• Здравата пръчка се отличава с алуминиева конструкция
• 16 мм горна нишка и 14 мм долна нишка
• Преработена дръжка Touring за подобрена ергономия
• Накрайник с плосък ръб за изстъргване на снежни запушвания изпод ски
• Много добро сцепление при катерене благодарение на горната част в Soft Touch покритие
• Система за регулиране FlickLock Pro от последно поколение от кован алуминий: лека, здрава и лесна за използване
• Нови 100 мм широки шайби Powder Baskets за много добър захват
Нов дизайн:
- Алуминиеви нишки 18/16 мм
- Мека на допир помощна дръжка за кука, оптимизирана за регулиране на връзките за туризъм
- Маркировки от 10 см, 20 см и 30 см от дръжката за бързо измерване на дълбочината на снега
- Регулируем опорен клин за персонализирано захващане на кичура
- Интегриране вътре в нишката на кръстата отвертка и 1,5 mm шестостенен ключ за регулиране на напрежението на клапана FlickLock, регулиране на опорния клин и регулиране на ски връзките
Предлага се в 2 размера: 95-145см / 105-155см
Продадох двойката

1995 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий |
| Тегло | чифт: 556 гр |
| Разрез | регулируема: 95-145см / 105-155см |
| Сгъната дължина | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Брой нишки | 2 |
| система за затягане | FlickLock® Pro от следващо поколение |
| Дръжка | Ергономична дръжка от серия Touring + изпъкналост на ръкохватката Soft Touch |
| ремък за ръка | Предпазна каишка за китка SwitchRelease |
| шайба | Пудри кошници шайби 100 мм |
| Референция на производителя | BD111576 / BD111593 / BD111611 |
Traverse Pro Black Diamond са здрави, изцяло алуминиеви професионални щеки.
Регулирането на FlickLock Pro осигурява изключително сигурно захващане и бързо регулиране на дължината на пръчката. Дръжката Touring е преработена за по-добра ергономия. Каишката за китката е оборудвана с най-новата технология Black Diamond SwitchRelease, която позволява да бъде отменена в случай на блокиране на пръчка. Каишката за китката може да се заключи, ако е необходимо.
На стръмни склонове издутината на Soft Touch захвата ще бъде оценена от практикуващите.
Идеален за развлекателни или състезателни ски турове, вие търсите щеки с дълъг живот, Traverse Pro е създаден за вас!
Системата за регулиране "FlickLock® Pro" (нов дизайн):
Системата за регулиране на размера FlickLock Pro е проектирана с мисъл за ефективност, компактност, лекота и лекота на използване.
Новият FlickLock Pro вече разполага с по-лека и лесна за използване алуминиева конструкция.
Базиран на FlickLock®, FlickLock® Pro революционизира дизайна на системата за регулиране.
Докато запазва предимствата на FlickLock, FlickLock Pro предлага алуминиев дизайн, спестяващ място, който драстично подобрява нивото на качество на заключване, усещане и здравина.
Акцентите на системата за регулиране FlickLock® Pro са:
• Спестяващ пространство дизайн
• Двуосен дизайн за увеличен лост и заключване
• Висококачествен алуминиев състав, предназначен да издържи и много лек

Каишка за китка с технологията SwitchRelease Strap:
Създадена да освободи китката, когато е натоварена отгоре, каишката Black Diamond SwitchRelease ви позволява да карате по-спокойно ски в гористи местности. За разлика от други системи, този предпазен ремък се отличава с класически дизайн на въже с лесно заключване/отключване.
В случай на задействане само единият край на системата остава на мястото си на дръжката, за да се избегне загубата на каишката.

Паковете за кошница с прах:
Le baton de ski presque parfait
De loin le meilleur bâton de ski et randos qu'on puisse trouver sur le marché (tout comme la boutique MGaffaires avec son choix de bâtons BD, prix, livraisons...): longueurs, solidité, réglages et verrouillages dont sécurité de la dragonne très bien conçue, pointes longues, rondelles libres en rotation et imperdables (à insérer jusqu'en butée après le pas de vis bien sur !)
Anneau intermédiaire sur le brin haut fonctionnel même si on pourrait lui préférer un grip soft tout le long du 1er brin (il n'y en a pas contrairement à la description, c'est pas plus mal finalement du moins avec des gants).