Expedícia 2 lyžiarske palice Black Diamond
Turistické série
Expedition 2 sú 2-dielne hliníkové teleskopické palice pre všetky ročné obdobia.
Odporúčané pre lyžiarske túry a výlety na snežniciach, sú vybavené dvojitým systémom FlickLock pre maximálnu nastaviteľnosť a optimálnu kompaktnosť.
• Nový dizajn s gumenou hlavicou s dvojitou hustotou a dlhou pohodlnou penovou rukoväťou
• Robustná 2-dielna hliníková tyč (horná časť 16 mm / spodná časť 14 mm)
• Pohodlná štvorsezónna rukoväť
• Penový nástavec a špička pre manipuláciu s prackami topánok a zdvihnutím päty
• Nový nastaviteľný popruh na zápästie s rôznou šírkou pre ergonomické pohodlie s rukavicami alebo bez nich
• Duálny systém nastavenia FlickLock
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pre veľmi dobrú priľnavosť
Dostupné v 2 veľkostiach: 95-145cm / 105-155cm
Pár predal
Ideálne na zimnú turistiku a lyžiarske túry

996 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | pár: [95-145 cm] 512 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľné: 95-145cm / 105-155cm |
| Zložená dĺžka | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Počet prameňov | 2 |
| upínací systém | FlickLock dvojitý |
| Rukoväť | pohodlná rukoväť s penovým nástavcom |
| Podložka | Pudrové koše 100 mm puky + Trekingové puky |
| Referencia výrobcu | BD111571 / BD111589 |
Nový dizajn palíc Expedition 2 Black Diamond:
- kovovo sivý vrchný prameň s krúžkom
- čierny spodný prameň
- oranžové nastavenie FlickLock
Táto nová verzia obsahuje ultra pohodlné popruhy s rôznou šírkou a nové puky Powder Basket.
Lyžiarske palice Expedition 2 Black Diamond sú veľmi všestranné palice, ktoré možno použiť vo všetkých ročných obdobiach.
Veľmi funkčný, Expedition 2 je vybavený nastavovacím systémom FlickLock, veľmi spoľahlivý, nastavenie výšky palice sa robí veľmi jednoducho.
Vlastnosti ako rukoväť s penovým nástavcom a puky Powder Baskets z nej robia ideálnu palicu na lyžiarske túry a výlety na snežniciach.
Druhá sada pukov je určená na turistiku mimo zimy.
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
Puky v košíku na prach: