Wyprawa 2 kijki narciarskie Black Diamond
Seria Touring
Expedition 2 to 2-sekcyjne aluminiowe kije teleskopowe na wszystkie pory roku.
Polecane do skitouringu i wędrówek na rakietach śnieżnych, są wyposażone w podwójny system FlickLock zapewniający maksymalną regulację i optymalną kompaktowość.
• Nowy projekt z głowicą z gumy o dwóch gęstościach i długim, wygodnym uchwytem z pianki
• Solidny 2-sekcyjny słup aluminiowy (część górna 16 mm / część dolna 14 mm)
• Wygodny uchwyt na cztery pory roku
• Końcówka do przedłużania i podnoszenia pianki do obsługi sprzączek do butów i podnoszenia pięty
• Nowy regulowany pasek na nadgarstek o zmiennej szerokości dla ergonomicznego komfortu w rękawiczkach lub bez
• Podwójny system regulacji FlickLock
• Szerokie myjki do koszy na proszek 100 mm zapewniają bardzo dobry chwyt
Dostępny w 2 rozmiarach: 95-145cm / 105-155cm
Sprzedałem parę
Idealny do zimowych wędrówek i skialpinizmu

996 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | para: [95-145 cm] 512 g |
| Ciąć | regulowany: 95-145cm / 105-155cm |
| Długość po złożeniu | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Liczba pasm | 2 |
| system mocowania | Podwójna blokada FlickLock |
| Uchwyt | wygodny uchwyt z piankowym przedłużeniem |
| Pralka | Kosze na proszek Krążki 100 mm + krążki trekkingowe |
| Numer referencyjny producenta | BD111571 / BD111589 |
Nowa konstrukcja kijków Expedition 2 Black Diamond:
- metaliczny szary górny pas z kółkiem
- czarna dolna nić
- pomarańczowa regulacja FlickLock
Ta nowa wersja zawiera wyjątkowo wygodne paski o zmiennej szerokości i nowe krążki Powder Basket.
Kijki narciarskie Expedition 2 Black Diamond to bardzo wszechstronne kijki, które można stosować o każdej porze roku.
Bardzo funkcjonalna, Expedition 2 wyposażona w system regulacji FlickLock, bardzo niezawodna, regulacja wysokości tyczki jest bardzo prosta.
Cechy takie jak uchwyt z piankowym przedłużeniem i krążki Powder Baskets sprawiają, że jest to idealne kijki do skitouringu i wędrówek w rakietach śnieżnych.
Drugi zestaw krążków przeznaczony jest na trekking zimą.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Krążki do kosza w proszku: