Expedition 2 Lyžařské hůlky Black Diamond
Touring Series
Expedition 2 jsou 2dílné hliníkové teleskopické hole pro všechna roční období.
Doporučené pro lyžařské túry a výlety na sněžnicích, jsou vybaveny dvojitým systémem FlickLock pro maximální nastavitelnost a optimální kompaktnost.
• Nový design s pryžovou hlavicí a dlouhou pohodlnou pěnovou rukojetí
• Robustní 2dílná hliníková tyč (horní část 16 mm / spodní část 14 mm)
• Pohodlná čtyřsezónní rukojeť
• Pěnový nástavec a špička pro manipulaci s přezkami bot a zdvihy paty
• Nový nastavitelný pásek na zápěstí s různou šířkou pro ergonomické pohodlí s rukavicemi i bez nich
• Duální systém nastavení FlickLock
• Široké 100 mm podložky Powder Baskets pro velmi dobrý úchop
K dispozici ve 2 velikostech: 95-145cm / 105-155cm
Pár prodal
Ideální pro zimní turistiku a lyžařské túry

996 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | pár: [95-145 cm] 512 g |
| Střih | nastavitelné: 95-145cm / 105-155cm |
| Složená délka | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | Dvojité FlickLock |
| Rukojeť | pohodlná rukojeť s pěnovým nástavcem |
| Podložka | Koše na prach 100 mm puky + Trekingové puky |
| Reference výrobce | BD111571 / BD111589 |
Nový design holí Expedition 2 Black Diamond:
- kovově šedý horní pramen s kroužkem
- černý spodní pramen
- oranžové nastavení FlickLock
Tato nová verze obsahuje ultra pohodlné popruhy s různou šířkou a nové puky Powder Basket.
Lyžařské hole Expedition 2 Black Diamond jsou velmi univerzální hole, které lze použít ve všech ročních obdobích.
Velmi funkční, Expedition 2 je vybavena systémem nastavení FlickLock, velmi spolehlivá, nastavení výšky hole se provádí velmi jednoduše.
Vlastnosti jako rukojeť s pěnovým nástavcem a puky Powder Baskets z ní činí ideální hůl pro lyžařské túry a výlety na sněžnicích.
Druhá sada puků je k dispozici pro trekking mimo zimu.
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Puky koše na prach: