Expedition 2 Sciála Polannaigh Black Diamond
Sraith camchuairte
Is cuaillí teileascópacha alúmanaim 2-chuid iad an Expedition 2 do gach séasúir.
Moltar do chamchuairt sciála agus snowshoeing, tá siad feistithe le córas dúbailte FlickLock le haghaidh inchoigeartaithe uasta agus compactness is fearr.
• Dearadh Nua le pommel rubair dé-dlúis agus láimhseáil cúr fada compordach
• Cuaille alúmanaim 2-alt láidir (an chuid uachtarach 16 mm / an chuid íochtair 14 mm)
• Láimhseáil compordach ceithre séasúr
• Síneadh cúr agus tip roghnaithe chun búclaí bróg agus ardaitheoirí sála a láimhseáil
• Strap caol nua inchoigeartaithe Vari-leithead do chompord eirgeanamaíochta le lámhainní nó gan iad
• Córas coigeartaithe dé-FlickLock
• Leathan leicneáin Ciseáin Púdar 100 mm le haghaidh greim an-mhaith
Ar fáil i 2 mhéid: 95-145cm / 105-155cm
Dhíol an péire
Ideal le haghaidh siúlóide geimhridh agus camchuairteanna sciála

996 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | péire: [95-145 cm] 512 g |
| Gearr | inchoigeartaithe: 95-145cm / 105-155cm |
| Fad fillte | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Líon na snáitheanna | 2 |
| córas clampála | FlickLock dúbailte |
| Láimhseáil | láimhseáil compordach le síneadh cúr |
| Washer | Ciseáin Púdar pucks 100 mm + pucks Trekking |
| Tagairt monaróir | BD111571 / BD111589 |
Dearadh nua ar chuaillí Expedition 2 Black Diamond:
- snáithe uachtair liath mhiotalacha le fáinne
- snáithe íochtair dubh
- coigeartú FlickLock oráiste
Gnéithe an leagan nua seo na strapaí ultra-chompordach Vari-leithead agus na pucks nua Ciseán Púdar.
Is cuaillí an-ildánacha iad na cuaillí sciála Expedition 2 Black Diamond is féidir a úsáid i ngach séasúr.
An-fheidhmiúil, tá an Expedition 2 feistithe le córas coigeartaithe FlickLock, an-iontaofa, déantar coigeartú airde an cuaille go han-simplí.
Déanann gnéithe cosúil le grip le síneadh cúr agus na pucks Púdar Baskets é ina chuaille iontach le haghaidh camchuairt sciála agus snowshoeing.
Cuirtear an dara sraith de laonna ar fáil le haghaidh fálróid as an gheimhreadh.
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Buaileann an Ciseán Púdar: