Експедиция 2 ски щеки Черен диамант
Серия за турне
Expedition 2 са 2-секционни алуминиеви телескопични щеки за всички сезони.
Препоръчвани за ски туризъм и снегоходки, те са оборудвани с двойна FlickLock система за максимална регулируемост и оптимална компактност.
• Нов дизайн с гумено накрайник с две плътности и дълга удобна дръжка от пяна
• Здрав 2-секционен алуминиев стълб (горна секция 16 mm / долна секция 14 mm)
• Удобна дръжка за четири сезона
• Удължаване на пяна и накрайник за бране за боравене с катарами за обувки и повдигане на петите
• Нова регулируема каишка за китката с различна ширина за ергономичен комфорт със или без ръкавици
• Двойна система за регулиране FlickLock
• Широки 100 мм шайби за кошници за прах за много добър захват
Предлага се в 2 размера: 95-145см / 105-155см
Продадох двойката
Идеален за зимен туризъм и ски туризъм

996 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий |
| Тегло | чифт: [95-145 см] 512 гр |
| Разрез | регулируема: 95-145см / 105-155см |
| Сгъната дължина | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Брой нишки | 2 |
| система за затягане | Двойно FlickLock |
| Дръжка | удобна дръжка с удължител от пяна |
| шайба | Кошници за прах 100 мм шайби + Трекинг шайби |
| Референция на производителя | BD111571 / BD111589 |
Нов дизайн на стълбовете на Expedition 2 Black Diamond:
- метално сив горен кичур с пръстен
- черен долен кичур
- оранжева настройка на FlickLock
Тази нова версия включва ултра удобните презрамки с различна ширина и новите шайби за кошница за прах.
Щеките за ски Expedition 2 Black Diamond са много гъвкави щеки, които могат да се използват през всички сезони.
Много функционален, Expedition 2 е оборудван със система за регулиране FlickLock, много надежден, регулирането на височината на стълба се извършва много лесно.
Функции като ръкохватката с удължение от пяна и шайбите на Powder Baskets го правят идеална щека за ски туризъм и снегоходки.
Осигурен е втори комплект шайби за преходи извън зимата.
Системата за регулиране "FlickLock" (клапан):
Системата за регулиране на размера FlickLock е проектирана с мисъл за ефективност, компактност и лекота на използване.
Регулирането на FlickLock е първокласно, когато става въпрос за бързо оформяне и лекота.
Тъй като планината изисква надеждно и устойчиво оборудване, технологията FlickLock предлага безопасни, бързи и лесни настройки и улеснява часовете, прекарани в пътеката.
Паковете за кошница с прах: