B010284
Bâtons de ski Traverse WR 2 Black Diamond - modèle 2019
Všestranné, ale špeciálne navrhnuté pre strmé skialpinizmus, palice Traverse WR 2 majú vlastnosti svetoznámych palíc Traverse Pro plus omotávku Whippet Ready.
Táto rukoväť vám umožňuje pripojiť hrot Whippet Black Diamond (predáva sa samostatne ako voliteľné príslušenstvo).
• Určené na intenzívne používanie
• Nastaviteľné 2 pramenné palice
• Pevná hliníková konštrukcia, 18 mm vrchný prameň a 14 mm spodný prameň
• Systém nastavenia FlickLock Pro, robustný, bezpečný a odolný
• Gripy pripravené na whippet
• Kompatibilné s Whippet, hrot z nehrdzavejúcej ocele, ktorý sa ľahko pripevňuje na rukoväť
• Použitie palíc v režime automatického zastavenia vďaka Whippet
• Pohodlný a nastaviteľný popruh na zápästie
• 100 mm široký vrúbkovaný puk na prachový sneh
Dostupné v jednej veľkosti 100-140 cm
Pár predal
Ideálne pre skialpinizmus a výlety na snežniciach

93 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | 570 g (pár) |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 100-140 cm |
| Zložená dĺžka | 96 cm |
| Počet prameňov | 2 |
| upínací systém | FlickLock® Pro |
| Podložka | 100 mm široký vrúbkovaný puk na prachový sneh |
| Referencia výrobcu | BD111566 |
Systém nastavenia "FlickLock® Pro":
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, prináša revolúciu v dizajne nastavovacieho systému.
Pri zachovaní výhod FlickLock, FlickLock Pro ponúka priestorovo úsporný dizajn z nehrdzavejúcej ocele, ktorý dramaticky zlepšuje úroveň kvality uzamykania, pocitu a pevnosti.
Prednosti systému nastavenia FlickLock® Pro sú:
• Dizajn šetriaci priestor
• Dizajn s dvoma nápravami pre zvýšený pákový efekt a blokovanie
• Vysokokvalitná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele navrhnutá tak, aby vydržala

Excellent produit
Des bâtons très utiles en pente raide, sécurisants, et à prix raisonnable. Fermetures très fiables.