B010284
Bâtons de ski Traverse WR 2 Black Diamond - modèle 2019
Všestranné, ale speciálně navržené pro strmé skialpinismus, hůlky Traverse WR 2 mají vlastnosti světově proslulých hůlek Traverse Pro a navíc omotávku Whippet Ready.
Tato rukojeť umožňuje připojit trsátko Whippet Black Diamond (prodává se samostatně jako volitelná výbava).
• Určeno pro intenzivní používání
• Nastavitelné 2 pramenné hole
• Pevná hliníková konstrukce, 18 mm horní pramen a 14 mm spodní pramen
• Nastavovací systém FlickLock Pro, robustní, bezpečný a odolný
• Gripy připravené na whippet
• Kompatibilní s Whippet, trsátko z nerezové oceli, které se snadno připevňuje k rukojeti
• Použití holí v režimu automatického zastavení díky Whippet
• Pohodlný a nastavitelný popruh na zápěstí
• 100 mm široký ozubený puk pro prachový sníh
K dispozici v jedné velikosti 100-140 cm
Pár prodal
Ideální pro skialpinismus a výlety na sněžnicích

93 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 570 g (pár) |
| Střih | nastavitelné: 100-140 cm |
| Složená délka | 96 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | FlickLock® Pro |
| Podložka | 100 mm široký ozubený puk pro prachový sníh |
| Reference výrobce | BD111566 |
Systém nastavení "FlickLock® Pro":
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, přináší revoluci v konstrukci nastavovacího systému.
FlickLock Pro si zachovává výhody funkce FlickLock a nabízí prostorově úsporný design z nerezové oceli, který dramaticky zlepšuje úroveň kvality, pocitu a pevnosti zamykání.
Přednosti systému nastavení FlickLock® Pro jsou:
• Prostorově úsporný design
• Konstrukce se dvěma nápravami pro větší pákový efekt a zamykání
• Vysoce kvalitní konstrukce z nerezové oceli navržená tak, aby vydržela

Excellent produit
Des bâtons très utiles en pente raide, sécurisants, et à prix raisonnable. Fermetures très fiables.