B010284
Bâtons de ski Traverse WR 2 Black Diamond - modèle 2019
Versàtils però dissenyats específicament per a l'esquí de muntanya amb pendent, els bastons Traverse WR 2 presenten les característiques dels famosos pals Traverse Pro més un adherència Whippet Ready.
Aquest mànec us permet connectar una picadora Whippet Black Diamond (es ven per separat com a opció).
• Dissenyat per a un ús intensiu
• Pals de 2 fils regulables
• Construcció robusta d'alumini, fil superior de 18 mm i fil inferior de 14 mm
• Sistema d'ajust FlickLock Pro, robust, segur i durador
• Grips Whippet Ready
• Compatible amb el Whippet, pic d'acer inoxidable que s'enganxa fàcilment al mànec
• Ús de pals en mode d'aturada automàtica gràcies al Whippet
• Corretja de canell còmoda i ajustable
• Disc de 100 mm d'ample per a neu pols
Disponible en una talla 100-140 cm
Vengut el parell
Ideal per esquí de muntanya i raquetes de neu

93 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 570 g (par) |
| Tallar | ajustable: 100-140cm |
| Longitud plegada | 96 cm |
| Nombre de fils | 2 |
| sistema de subjecció | FlickLock® Pro |
| Rentadora | Disc de 100 mm d'ample per a neu pols |
| Referència del fabricant | BD111566 |
El sistema d'ajust "FlickLock® Pro":
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Basat en el FlickLock®, el FlickLock® Pro revoluciona el disseny del sistema d'ajust.
Tot i que conserva els avantatges de FlickLock, el FlickLock Pro ofereix un disseny d'acer inoxidable que estalvia espai que millora dràsticament el nivell de qualitat, sensació i resistència del bloqueig.
Els aspectes més destacats del sistema d'ajust FlickLock® Pro són:
• Un disseny que estalvia espai
• Un disseny de doble eix per augmentar la palanca i el bloqueig
• Una construcció d'acer inoxidable d'alta qualitat dissenyada per durar

Excellent produit
Des bâtons très utiles en pente raide, sécurisants, et à prix raisonnable. Fermetures très fiables.