B010284
Bâtons de ski Traverse WR 2 Black Diamond - modèle 2019
Универсални, но специално проектирани за стръмен ски алпинизъм, щеките Traverse WR 2 се отличават с характеристиките на световноизвестните щеки Traverse Pro плюс ръкохватка Whippet Ready.
Тази дръжка ви позволява да прикрепите кирка Whippet Black Diamond (продава се отделно като опция).
• Проектиран за интензивна употреба
• Регулируеми 2 верижни стълба
• Здрава алуминиева конструкция, 18 мм горна нишка и 14 мм долна нишка
• FlickLock Pro система за регулиране, здрава, сигурна и издръжлива
• Дръжки за Whippet Ready
• Съвместим с Whippet, неръждаема стомана, която се прикрепя лесно към дръжката
• Използване на пръчки в режим на автоматично спиране благодарение на Whippet
• Удобна и регулируема презрамка за китката
• 100 мм широка назъбена шайба за прахообразен сняг
Предлага се в един размер 100-140 см
Продадох двойката
Идеален за ски алпинизъм и снегоходки

93 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий |
| Тегло | 570 г (чифт) |
| Разрез | регулируема: 100-140см |
| Сгъната дължина | 96 cm |
| Брой нишки | 2 |
| система за затягане | FlickLock® Pro |
| шайба | 100 мм широка назъбена шайба за прахообразен сняг |
| Референция на производителя | BD111566 |
Системата за регулиране "FlickLock® Pro":
Системата за регулиране на размера FlickLock е проектирана с мисъл за ефективност, компактност и лекота на използване.
Регулирането на FlickLock е първокласно, когато става въпрос за бързо оформяне и лекота.
Тъй като планината изисква надеждно и устойчиво оборудване, технологията FlickLock предлага безопасни, бързи и лесни настройки и улеснява часовете, прекарани в пътеката.
Базиран на FlickLock®, FlickLock® Pro революционизира дизайна на системата за регулиране.
Докато запазва предимствата на FlickLock, FlickLock Pro предлага спестяващ пространство дизайн от неръждаема стомана, който драстично подобрява нивото на качество на заключване, усещане и здравина.
Акцентите на системата за регулиране FlickLock® Pro са:
• Спестяващ пространство дизайн
• Двуосен дизайн за увеличен лост и заключване
• Висококачествена конструкция от неръждаема стомана, проектирана да издържи

Excellent produit
Des bâtons très utiles en pente raide, sécurisants, et à prix raisonnable. Fermetures très fiables.