B010284
Bâtons de ski Traverse WR 2 Black Diamond - modèle 2019
Palice Traverse WR 2 so vsestransko uporabne, a posebej zasnovane za strmo smučanje, imajo značilnosti svetovno znanih palic Traverse Pro in oprijem Whippet Ready.
Ta ročaj vam omogoča, da pritrdite kramp Whippet Black Diamond (naprodaj posebej kot dodatna oprema).
• Zasnovan za intenzivno uporabo
• Nastavljiva 2 palica
• Robustna aluminijasta konstrukcija, 18 mm zgornji pramen in 14 mm spodnji pramen
• Sistem prilagajanja FlickLock Pro, robusten, varen in vzdržljiv
• Ročaji, pripravljeni za Whippet
• Združljiv z Whippetom iz nerjavečega jekla, ki se enostavno pritrdi na ročaj
• Uporaba palic v načinu samodejnega ustavljanja zahvaljujoč Whippetu
• Udoben in nastavljiv trak za zapestje
• 100 mm širok narezek za sneg v prahu
Na voljo v eni velikosti 100-140 cm
Prodan par
Idealno za smučanje in krpljanje

93 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | 570 g (par) |
| Izrežite | nastavljiva: 100-140 cm |
| Zložena dolžina | 96 cm |
| Število pramenov | 2 |
| vpenjalni sistem | FlickLock® Pro |
| Pralec | 100 mm širok narezek za sneg v prahu |
| Referenca proizvajalca | BD111566 |
Sistem prilagajanja "FlickLock® Pro":
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
FlickLock® Pro, ki temelji na FlickLock®, revolucionira zasnovo sistema za prilagajanje.
Ob ohranjanju prednosti FlickLock, FlickLock Pro ponuja prostorsko varčno zasnovo iz nerjavečega jekla, ki dramatično izboljša raven kakovosti, občutka in trdnosti zaklepanja.
Poudarki nastavitvenega sistema FlickLock® Pro so:
• Zasnova, ki prihrani prostor
• Dvoosna zasnova za večji vzvod in zaklepanje
• Visokokakovostna konstrukcija iz nerjavečega jekla, zasnovana za dolgo življenjsko dobo

Excellent produit
Des bâtons très utiles en pente raide, sécurisants, et à prix raisonnable. Fermetures très fiables.