Pohodne palice Trail Sport Black Diamond - Serija Trail
Trail Sport so zelo robustne, vsestranske 3-delne aluminijaste palice.
Ročaji iz pene EVA so udobni in spodbujajo prenos vlage, da preprečijo potenje.
FlickLock školjkasti sistem omogoča nastavitev palic do 140cm, palice so primerne tako za nižjo kot višjo osebo.
• Trpežna 3-delna teleskopska palica
• Zgornji del iz aluminija 6061
• Srednji in spodnji pramen iz aluminija 7075
• Zanesljiv dvojni sistem nastavitve FlickLock
• Ročaj iz pene EVA
• Ergonomski monodensity čop
• Udoben in nastavljiv zapestni pas z različno širino
• 4-sezonske konice Flex s tankimi podložkami Trekking (izogibajte se blokiranju na melišču)
• Združljivo s košarami za prah Snow Pucks
Nastavljiva višina: 62-140 cm
Na voljo v 3 barvah: Granit / Laurel Green / Octane![]()
Prodan par

898 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | 6061 aluminij [zgornji pramen] / 7075 aluminij [srednji in spodnji pramen] |
| Utež | 500 g (par) |
| Izrežite | nastavljiva: 100-140 cm |
| Zložena dolžina | 62 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | FlickLock dvojno |
| Ročaj | EVA pena |
| ročni trak | najlon različne širine |
| Točka | 4-season flex (združljiv s širokimi zimskimi paki) |
| Pralec | Treking z zmanjšanim obsegom |
| Referenca proizvajalca | BD112549 |
Sistem za nastavitev "FlickLock" (ventil):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.