Trekové hole Trail Sport Black Diamond - Trail Series
Trail Sport jsou velmi robustní, všestranné 3dílné hliníkové hole.
EVA pěnové gripy jsou pohodlné a podporují přenos vlhkosti, aby se zabránilo pocení.
Véčkový systém FlickLock umožňuje nastavení hůlek až do 140cm, hůlky jsou vhodné jak pro nízkou postavu, tak pro vyšší postavu.
• Odolná 3dílná teleskopická hůl
• 6061 hliníková horní šňůra
• 7075 hliníkové střední a spodní prameny
• Spolehlivý dvojitý systém nastavení FlickLock
• EVA pěnová rukojeť
• Ergonomická hlavice monodensity
• Pohodlný a nastavitelný pásek na zápěstí různé šířky
• 4-sezónní hroty Flex s tenkými podložkami Trekking (vyhněte se zablokování v suti)
• Kompatibilní se sněhovými puky na prachové koše
Nastavitelná výška: 62-140 cm
Dostupné ve 3 barvách: Granitová / Laurel Green / Octane![]()
Pár prodal

898 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | 6061 hliník [horní lano] / 7075 hliník [střední a spodní lanko] |
| Hmotnost | 500 g (pár) |
| Střih | nastavitelné: 100-140 cm |
| Složená délka | 62 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Dvojité FlickLock |
| Rukojeť | EVA pěna |
| řemínek na ruku | nylon Vari-wire |
| Směřovat | 4-sezónní flex (kompatibilní se širokými zimními puky) |
| Podložka | Treking se sníženým objemem |
| Reference výrobce | BD112549 |
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.