Kijki trekkingowe Trail Sport Black Diamond - Seria szlaków
Trail Sport to bardzo wytrzymałe, wszechstronne 3-sekcyjne kije aluminiowe.
Uchwyty z pianki EVA są wygodne i ułatwiają odprowadzanie wilgoci, zapobiegając poceniu się.
System klapek FlickLock umożliwia regulację kijków do 140cm, kijki są odpowiednie zarówno dla osoby niskiej, jak i wyższej.
• Wytrzymały 3-sekcyjny drążek teleskopowy
• Aluminiowa górna linka 6061
• 7075 aluminiowych środkowych i dolnych nici
• Niezawodny podwójny system regulacji FlickLock
• Uchwyt z pianki EVA
• Ergonomiczna głowica o jednolitej gęstości
• Wygodny i regulowany pasek na nadgarstek o zmiennej szerokości
• 4-sezonowe kolce Flex z cienkimi podkładkami trekkingowymi (unikaj blokowania w piargu)
• Kompatybilny z koszami na śnieg, krążkami śnieżnymi
Regulowana wysokość: 62-140 cm
Dostępny w 3 kolorach: Granit / Laurel Green / Octane![]()
Sprzedałem parę

898 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | 6061 aluminium [splot górny] / 7075 aluminium [splot środkowy i dolny] |
| Waga | 500g (para) |
| Ciąć | regulowany: 100-140cm |
| Długość po złożeniu | 62 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Podwójna blokada FlickLock |
| Uchwyt | pianka EVA |
| pasek na rękę | nylon o zmiennej szerokości |
| Punkt | 4-sezonowy flex (kompatybilny z szerokimi krążkami zimowymi) |
| Pralka | Trekking o ograniczonej głośności |
| Numer referencyjny producenta | BD112549 |
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.