Bastons de trekking Trail Sport Black Diamond - Sèrie Trail
Els Trail Sport són pals d'alumini de 3 seccions molt resistents i versàtils.
Els agafadors d'escuma EVA són còmodes i afavoreixen la transferència d'humitat per evitar la suor.
El sistema FlickLock permet ajustar els pals fins a 140 cm, els pals són adequats tant per a una persona baixa com per a una persona alta.
• Bas telescòpic durador de 3 seccions
• Fil superior d'alumini 6061
• Fils mitjans i inferiors d'alumini 7075
• Sistema d'ajust doble FlickLock fiable
• Adherència d'escuma EVA
• Pom monodensitat ergonòmic
• Corretja de canell d'amplada variable còmoda i ajustable
• Pics Flex de 4 temporades amb rentadores de trekking fines (evitar bloquejar-se a la tartera)
• Compatible amb les cistelles de pols Snow Pucks
Altura regulable: 62-140cm
Disponible en 3 colors: Granit / Laurel Green / Octane![]()
Vengut el parell

898 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | Alumini 6061 [fil superior] / alumini 7075 [filament mitjà i inferior] |
| Pes | 500 g (par) |
| Tallar | ajustable: 100-140cm |
| Longitud plegada | 62 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock doble |
| Gestionar | Escuma EVA |
| corretja de mà | niló d'amplada variable |
| Punt | Flex de 4 estacions (compatible amb discos amples d'hivern) |
| Rentadora | Trekking de volum reduït |
| Referència del fabricant | BD112549 |
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock va ser dissenyat tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores que passen al camí.