B010530
Samozaporna nastavljiva smučarska palica Black Diamond Whippet
Serija SMUČARSKIH POL - NOV MODEL
Whippet je 3-slojni aluminijast drog s konico iz nerjavnega jekla, ki se enostavno pritrdi na ročaj. Konica poveča varnost na strmih ali izpostavljenih prehodih z ledom.
• Posebej zasnovan za smučanje na strmih pobočjih ali splitboarding (kompaktna palica)
• Nastavljiv 3-delni aluminijast drog in zato zelo robusten
• Inovativni sistem ClickLock za zaščito Whippeta
• Odstranljiva jeklena konica za preklop v "klasični" način turnih smučarskih palic
• Vložek za oprijem za smučarski način
• Udoben in nastavljiv trak za zapestje
• Velik 3/4 narezan plošček za sneg v prahu
• FlickLock Pro nastavitveni sistem najnovejše generacije iz kovanega aluminija: lahek, močan in enostaven za uporabo
Na voljo v eni velikosti 64-140 cm
Prodano posamezno
Idealno za smučanje in deskanje

183 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | 452 g (palica + Whippet) |
| Izrežite | nastavljiva: 64-140 cm |
| Zložena dolžina | 64 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | FlickLock® Pro nova različica |
| Pralec | 3/4 širok puder v prahu |
| Referenca proizvajalca | BD111583 |
Sistem prilagajanja "FlickLock® Pro":
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock Pro je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost, lahkotnost in enostavno uporabo.
Novi FlickLock Pro ima zdaj lažjo in enostavnejšo za uporabo aluminijasto konstrukcijo.
FlickLock® Pro, ki temelji na FlickLock®, revolucionira zasnovo sistema za prilagajanje.
Ob ohranitvi prednosti FlickLock, FlickLock Pro ponuja aluminijasto zasnovo, ki prihrani prostor, ki dramatično izboljša raven kakovosti, občutka in trdnosti zaklepanja.
Poudarki nastavitvenega sistema FlickLock® Pro so:
• Zasnova, ki prihrani prostor
• Dvoosna zasnova za večji vzvod in zaklepanje
• Visokokakovostna aluminijasta sestava, zasnovana za vzdržljivost in zelo lahka

Paki 3/4 Ski Basket:
Whippet Black Diamond
Commande effectuée le week-end et reçue le mercredi, top. Je n'ai pas encore pu tester le bâton en montagne en conditions réelles sur ce mois de juin mais il paraît robuste et la lame efficace. Un peu lourd (environ 450g) pr laisser la lame à la montée, elle sera au fond du sac (je suis en ski rando). Pour avoir tester les demi rondelles Black D sur une autre paire se bâton d'un collègue, elles sont vraiment top dans le pentu (évite que le bâton "saute") et surtout très efficace pour les cales de montée sur mes Marker Kingpin.