B010530
Regulowany kijek narciarski Black Diamond Whippet Self-Stop
SERIA KIJÓW NARCIARSKICH - NOWY MODEL
Whippet to 3-warstwowa aluminiowa tyczka z kolcem ze stali nierdzewnej, który można łatwo przymocować do uchwytu. Kolec zwiększa bezpieczeństwo w stromych lub odsłoniętych przejściach z lodem.
• Specjalnie zaprojektowany do skialpinizmu na stromych zboczach lub splitboardingu (kij kompaktowy)
• Regulowany 3-sekcyjny aluminiowy słup, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały
• Innowacyjny system ClickLock do zabezpieczenia Whippet
• Zdejmowany stalowy kolec, aby przełączyć się na „klasyczny” tryb kijków narciarskich do skituringu
• Wkładka uchwytu do trybu narciarskiego
• Wygodny i regulowany pasek na nadgarstek
• Duży krążek karbowany 3/4 na śnieg w puchu
• System regulacji FlickLock Pro najnowszej generacji z kutego aluminium: lekki, mocny i łatwy w użyciu
Dostępny w jednym rozmiarze 64-140 cm
Sprzedawane indywidualnie
Idealny do uprawiania skialpinizmu i splitboardingu

183 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 452 g (kij + kilof do whippeta) |
| Ciąć | regulowany: 64-140cm |
| Długość po złożeniu | 64 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Nowa wersja FlickLock® Pro |
| Pralka | 3/4 szeroki krążek do pudru |
| Numer referencyjny producenta | BD111583 |
System regulacji „FlickLock® Pro”:
System regulacji rozmiaru FlickLock Pro został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości, lekkości i łatwości użytkowania.
Nowy FlickLock Pro ma teraz lżejszą i łatwiejszą w użyciu aluminiową konstrukcję.
Oparty na FlickLock®, FlickLock® Pro rewolucjonizuje konstrukcję systemu regulacji.
Zachowując zalety FlickLock, FlickLock Pro oferuje oszczędzającą miejsce aluminiową konstrukcję, która znacznie poprawia poziom jakości, odczucia i wytrzymałości blokowania.
Najważniejsze cechy systemu regulacji FlickLock® Pro to:
• Konstrukcja oszczędzająca miejsce
• Konstrukcja z podwójną osią zapewnia większą dźwignię i blokadę
• Wysokiej jakości kompozycja aluminium zaprojektowana tak, aby była trwała i bardzo lekka

Krążki do koszyków narciarskich 3/4:
Whippet Black Diamond
Commande effectuée le week-end et reçue le mercredi, top. Je n'ai pas encore pu tester le bâton en montagne en conditions réelles sur ce mois de juin mais il paraît robuste et la lame efficace. Un peu lourd (environ 450g) pr laisser la lame à la montée, elle sera au fond du sac (je suis en ski rando). Pour avoir tester les demi rondelles Black D sur une autre paire se bâton d'un collègue, elles sont vraiment top dans le pentu (évite que le bâton "saute") et surtout très efficace pour les cales de montée sur mes Marker Kingpin.